Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

E da, duzan sam objasnjenje zasto sam stavio Aguera ispred Anrija. Prosto jer mi se cini da se Argentinac bolje snalazi na uskom prostoru, sto je vestina koju posebno vrednujem. Anriju je cini mi se bio potreban prostor, i kad se zalaufa nije bilo opasnijeg fudbalera. Medjutim, cini mi se da je, ako se dobro secam, znao da ima problema onda kad odbrana dobro dihtuje. Ako gresim u ovoj oceni ispravite me.

 

(Isto, samo naravno u jos vecoj meri, vazi i za Toresa, koji je opet, naravno, imao neke druge trikove u rukavu, buduci da je najvise kidisao na gol od sve trojice).

Edited by Meazza
Link to comment
33 minutes ago, Meazza said:

Medjutim, cini mi se da je, ako se dobro secam, znao da ima problema onda kad odbrana dobro dihtuje.

 

Jel ovo dobar dihtung? :D

 

Ma imao je Anri sve trikove u džepu i na malom i na velikom prostoru. Ne zaboravi da je Hajberi imao ultra mali teren, i da se velika većina timova branila bunkerom, trebalo je tu i fazona sa malog fudbala. Anriju ide na ruku i što se potrefila takva generacija majstora na istom mestu, gde su napravili super hemiju i igrali nestvaran fudbal. Da nije onog kulturološkog fenomena koji sam pominjao ranije, gde su neki Francuzi Venger i Anri došli u kolevku fudbala da joj pokažu da to može i drugačije, mrtva trka Aguero, Anri i Drogba (pa i rumenko Runi). Ovako, Anri možda za pola koplja. 

 

Nadam se da se barem svi slažemo da je Zuba najbolja devetka ikada. Ako Vasić nema nekog kigena u rukavu. :D

Edited by Mindaugas Žukauskas
blah
Link to comment

Da stavimo i afričke: Mila i Vea i azijske: Daei i Abdulah. 

 

Što reče ti, Ronaldo baš van konkurencije...ono što je igrao pre povrede, u Barsi npr, kao na igrici :wacko: Nešto sam se uzdao u Embapea da može to da reproducira, ali videćemo.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Jel ovo dobar dihtung? :D

 

Ma imao je Anri sve trikove u džepu i na malom i na velikom prostoru. Ne zaboravi da je Hajberi imao ultra mali teren, i da se velika većina timova branila bunkerom, trebalo je tu i fazona sa malog fudbala. Anriju ide na ruku i što se potrefila takva generacija majstora na istom mestu, gde su napravili super hemiju i igrali nestvaran fudbal. Da nije onog kulturološkog fenomena koji sam pominjao ranije, gde su neki Francuzi Venger i Anri došli u kolevku fudbala da joj pokažu da to može i drugačije, mrtva trka Aguero, Anri i Drogba (pa i rumenko Runi). Ovako, Anri možda za pola koplja. 

 

Nadam se da se barem svi slažemo da je Zuba najbolja devetka ikada. Ako Vasić nema nekog kigena u rukavu. :D

 

Lako mu je bilo na Hajberiju.

Arsenal propao otkako je otisao sa Hajberija.

Link to comment
39 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Da stavimo i afričke: Mila i Vea i azijske: Daei i Abdulah. 

 

Africki: Drogba i Vea. 

 

(tako bih ja glasao)

Edited by Meazza
Link to comment

Henryjeva mana su bila finala gdje je redovito ostajao bez gola. Nevjerovatno je da onakav igrač u 10 finala ima jedan jebeni gol (i to u Kupu Konfederacija).

 

Od 2002. do 2006. nije bilo boljeg napadača na svijetu, do eksplozije Ronaldinha ni igrača, ali to što je Arsenal srao u Ligi prvaka i to što nikad nije izašao iz Zidaneove sjene za Francusku su ga koštali Zlatne lopte.

 

Govorimo o igraču koji je još uvijek rekorder po broju asistencija u jednoj sezoni i jedini koji je imao 20+20 u golovima i asistencijama u Premiershipu (i opet smo završili drugi). Bukvalno, uzme loptu sam i onda izmisli nekakav gol. Znali su ga povremeno udaviti - recimo, Cuperov Inter u onih 0-3 na Highburyju - no u svom prajmu razvaljivao je sve stopere. Mourinhov Chelsea 2004-05 je bio defanzivna mašinerija za strahopoštovanje, a jedini put su primili dva gola u ligi od Henryja na Highburyju. U Evropi im je iste sezone to uradio Ronaldinho na Bridgeu.

Link to comment

Imao je i najiritantnije nakurcene proslave golova, mozda cak i gori od Penalda po tom pitanju. 

Ali ono kad primi loptu levo ili polulevo i onda pretrci/predribla sve i plasira u dalji cosak... :huh: Ona tekma kad su ugazili Inter 5-1 u gostima i 1-0 protiv Reala u gostima one sezone kad su igrali finale LS. :hail:

Link to comment

Evo sad bas gledam prvi gol protiv chelsija 2004/05, prijem desnom i odmah sut levom u mestu iz poluokreta, a okruzila ga petorica igraca celzija, Ceh je mogao skinuti taj sut paradom, ali ga je iznenadio tajming suta...a drugi gol je bio bas kvaran

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...