Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

13 minutes ago, Jumanji said:

Bas preterujete, sta fali devojkama???
Ne moraju sve da budu valjda manekenke i ne znam kakve ribe da bi gostovale u nekom sou programu... Dakle uvek  top izgled ispred pameti, sarma.. meeeehhh 

Ma nemam nista ni za ni protiv, TV slabo gledam,Ivanovica jos manje, boli me lakat ko su mu gosti, sto rece radisa, samo Zaklinu i znam, cak i kad gostuje neko koga gotivim(a to je psolednjih godina retko, ili ja bar slucajno nacujem retko), nego mi je fenomen da neko sa tolikom kolicinom netalenta, cak i kod nas, sebe toliko brendira...bio mi je doduse simpatican dok je vodio Kes taksi, moram priznati..

Edited by Misko
Link to comment
41 minutes ago, radisa said:

Shvato sa za Žklinu, ali ja tako retko gledam TV, da za ostale nemam pojma...

Ne gledam ni ja TV, ali morao si ih videti ovde ili na Tviteru u isečcima koje kače ljudi.

Ajd da ne znaš ovu u crvenom. Ali Jelena Zorić je jedna od zvezda N1 i bez izveštavanja sa protesta. A Tatjana Aleksić je tu još od kada je B92 bio živ i zdrav.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, salerokada said:

Ne gledam ni ja TV, ali morao si ih videti ovde ili na Tviteru u isečcima koje kače ljudi.

Ajd da ne znaš ovu u crvenom. Ali Jelena Zorić je jedna od zvezda N1 i bez izveštavanja sa protesta. A Tatjana Aleksić je tu još od kada je B92 bio živ i zdrav.

Veruj mi, ja čak ni twiter nešto na pratim previše, stvarno nemam pojma kosu, osim Žakline... A i priloge uglavnom slušam, ne gledam... :(

Link to comment
Ovaj proziva Jovanu i Srđana da su učestvovali u stvaranju sistema koji ih je sada ispljunuo, kao da se ne seća da je ugostio Vučića, Dačića, Tomu, Slinu, Zoranu and co. i prigovara zbog toga što njih dvoje nisu stali uz njega kada je najuren, a seirio je kada je General oteran zbog psihopate.

Bednik.
Mene na primer zanima hoće li ga pitati za ovo:
IMG_20200925_170850.jpg

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Meni i dalje nije jasno koji on ima problem sa Vukašinom? tj. zna li iko koji je problem sa Vukašinom Obradović?

 

edit: Radiša, pratiš samo selebritije! :angry:

Edited by salerokada
Link to comment
1 hour ago, salerokada said:

Meni i dalje nije jasno koji on ima problem sa Vukašinom? tj. zna li iko koji je problem sa Vukašinom Obradović?

 

Dok je bio na čelu NUNS-a, nije ga branio od Hrvata, Dnevnog avaza, DJ Vučićevića...

Link to comment

Joj po hiljaditi put je li Ivan Ivanović novinar ili nije. Valjda mu stalo da bude, pošto nije ništa drugo. Btw. meni je Vukašin Obradović užasan novinar, uglavnom nečitljiv i dosadan.

Link to comment
46 minutes ago, James Marshall said:

Joj po hiljaditi put je li Ivan Ivanović novinar ili nije. Valjda mu stalo da bude, pošto nije ništa drugo. Btw. meni je Vukašin Obradović užasan novinar, uglavnom nečitljiv i dosadan.

O tome se i radi, nije...neka bude da je voditelj, posto  to moze ocigledno da  bude svaka budala...

Link to comment
7 minutes ago, Apollo Creed said:

 

Vrlo užasan izgleda.:fantom:

 

Slučajno sam danas na kiosku video naslovnu stranu nekog časopisa, mislim da je Gloria, a na njoj fotošopirani i ispeglani Bajaga Momčilo & Instruktori.

E, ono užasno izgleda.

 

Esid: nađoh 

spacer.png

Edited by Filozof manijak
Link to comment
7 hours ago, Misko said:

Ma nemam nista ni za ni protiv, TV slabo gledam,Ivanovica jos manje, boli me lakat ko su mu gosti, sto rece radisa, samo Zaklinu i znam, cak i kad gostuje neko koga gotivim(a to je psolednjih godina retko, ili ja bar slucajno nacujem retko), nego mi je fenomen da neko sa tolikom kolicinom netalenta, cak i kod nas, sebe toliko brendira...bio mi je doduse simpatican dok je vodio Kes taksi, moram priznati..

 

Немам ништа ни за ни против, баш ме брига, боли ме лакат, не гледам ни тв ни Ивановића, НЕГО ....

Link to comment



Momcilo..heh... nebitan izgled, ali ocigledno da radi nesto sa licem, ali posto on za mene nikad nije znao da peva, zovem ga recitator, ova pesma shodno njegovim pevackim mogucnostima, nanalala je odlicna. Nisam ironicna, ozbiljno mislim.

Devojke su bas slatke [emoji173]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...