Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

26 minutes ago, copkillah said:

Bio je najjači na Metropolisu, u Dezinformatoru. Ovo sada je podilaženje sredovechnity humoru većine.

 

Džingl za marketing sa govnetom i lišćem, po uzoru na tadašnji Pinkov, ftw

Link to comment

Gledanje njihovih emisija mi se svodi na poneki klip koji se pojavi na YT, znači svega par minuta u komadu. Bude povremeno i stvari koje me nasmeju.

 

A biću uz Ivanovića sve dok bude polivao Vesića, već mi je to dovoljno da mi bude toplo oko srca.

 

 

Link to comment

prestala sam sve da ih gledam: kesića, olju, pljiž, dok ivanovića nisam podnosila nikad. nisam umela sama da sročim razlog tako lepo kao jedan tviteraš koji je napisao da kad ponor toliko dugo traje, ni satira nije više zanimljiva. 

Link to comment
39 minutes ago, ordi said:

prestala sam sve da ih gledam: kesića, olju, pljiž, dok ivanovića nisam podnosila nikad. nisam umela sama da sročim razlog tako lepo kao jedan tviteraš koji je napisao da kad ponor toliko dugo traje, ni satira nije više zanimljiva. 

taman tako i kod mene.. s tom sto Ivanovica jesam gledao ranije zbog gostiju, a i na pocetku mu je koncept deovao koliko toliko odrziv, a i nije mu odmah prordila ta ljigava strana..ovo boldovano je problem , djavo je odneo  svaku salu ovde...

Edited by Misko
Link to comment

zorićka je carina od žene, zorge, ne diraj je. :mad:

od reportaža da su valjale i bile uzbudljive, sve su njene... ili nju prosto zalomi epidemija sranja u smeni.

 

prijatna mi je bila emisija sa ovim novinarkama, i zanimljivo mi je bilo da ih slušam kako govore o svom radu.

 

ivanovićeve emisije u stendap delu ne gledam, meni ono ništa nije smešno, i super mi je što su mu intervjui odvojeni od  stendapa ili drugih "humorističnih" rubrika, pa fino na YT možeš da preskočiš taj deo. neke njegove intervjue volim da pogledam, ne mogu da kažem da sam ih pogledala puno, više onako randomly, sa dosta kašnjenja, nabasavanjem na YT, obično pretražujući imena tih gostiju radi nečeg petog.

 

nekoliko izjava koje je dao u svojim emisijama, međutim, pamtim, i poštujem ga zbog tih izjava.

na primer ovu iz 2016:

 

ili tovaranja piskavog goveda vesić gorana. bukvalno svako ko govori i radi protiv primitivne šištave nakaze, te grobarčine mog rodnog grada, ima plus od mene.

ivanović je baš uporan u tome i savršeno mi je nebitno da li mu je poriv sujetno nadjebavanje s vesićem, iskreno gađenje nad onim što radi, ili nešto treće - sve dok je efektan i dok dopire do mnogo ljudi meni je taj deo okej.

 

 

nemam iluzije o njegovoj moralnoj uzvišenosti, mislim da je dečko u osnovi sujetni džiber iz jerkovića, ali takođe mislim da ima neki kod poštenja i linije koje ne prelazi.

pa i ovo što je isprozivan za visinu ugovora od 17000 evra po emisiji - ugovora koji je odbio da potpiše za TV Prva i otišao sa te televizije - nešto govori o njemu.

 

i još nešto - ivan ivanović nije zauzeo ničije mesto u medijima. nikome ovde nije oteo ideju za emisiju.

meni je njegov humor glup, koncept emisije loše nakalemljen, i volela bih da postoji late night show sa nekim ko mi je istinski duhovit, pa još i odličan intervjuer (?). ali nema. i nije ivanović kriv što nema.

 

(imam utisak da sam sve ovo pisala o njemu al me mrzi da premotavam temu...)

  • +1 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...