November 3, 20241 yr On 2. 11. 2024. at 9:36, Mel said: A sta su najgledanije emisije u Srbiji, mimo Ukrajine na Hepiju naravno? Jel ima to negde izlistano? Ima, izlaze podaci nedeljno. Slagalica, Dnevnik RTS, reprize Bele lađe itd.
November 4, 20241 yr On 1. 11. 2024. at 14:17, kud u maglu Simoviću said: sigurno jeste, a koliko drastično ne znam nemam brojke, mislim da bi to mogao da zna @jorma shparga znam da mu je najveći šer na prvoj bio oko 40(emisija sa tozovcem) ako se ne varam gledanost mu pada za 10 puta prelaskom sa prva-nova-blic mada se na blicu lože da ima neke hiljade i hiljade pregleda na njihovoj app I.I. isti mesec prosecni rejtinzi i shareovi ( poslednje sezone na Novoj i Prvoj ). Sledeci korak je neka Palma plus ili mozda Studio B OKTOBAR AMR % SHR % NOVA S (2023) 1.03% 2.92% BLIC TV (2024) 0.39% 0.98% PRVA (2018) 6.40% 18.74%
November 4, 20241 yr Realno, mislim da njega boli tuku, uzeo je lovu, može polako da se penzioniše i prestane da se zajabava sa ovim kad mu istekne ugovor na Bljucu...
November 4, 20241 yr On i jeste dobio pare da ga ljudi ne bi gledali, kao što su onoliki milioni spucani na engleski fudbal ne da bi Arene bile gledanije nego da se ne bi gledao SK.
November 8, 20241 yr Krenula emisija, ali nema tona Na aplikaciji ArenaCloud... na Irisu radi Edited November 8, 20241 yr by Milosh76
November 8, 20241 yr I pustaju onu sto je snjmljena pre tragedije... Nisu mogli da nasnime ponovo ovaj prvi deo? Hoce biti i sutra da se ne spominje Novi Sad u 4ipo muskarca?
November 9, 20241 yr Dopalo mi se što je Đilas prozvao folirante iz zeleno-levog fronta, koji ništa nisu radili i nemaju dan staža, a nameću se kao neki opozicioni faktor. Likovi koji veze sa životom nemaju. Zato i izlaze na sve lažne izbore jer im je to izvor egzistencije.
November 9, 20241 yr 40 minutes ago, Nikodije said: Dopalo mi se što je Đilas prozvao folirante iz zeleno-levog fronta, koji ništa nisu radili i nemaju dan staža, a nameću se kao neki opozicioni faktor. Likovi koji veze sa životom nemaju. Zato i izlaze na sve lažne izbore jer im je to izvor egzistencije. Za razliku od menadžera Đilasa koji na izbore malo izađe, a malo i ne.
November 9, 20241 yr Just now, ragasto said: Za razliku od menadžera Đilasa koji na izbore malo izađe, a malo i ne. Nije bitno, ogolio čovek režim. Vidiš koliko je bio aktivan van institucija nakon izbora
November 9, 20241 yr @Milošica Da, puca od aktivnosti...sad je našao da proziva ljude sa kojima bi trebalo da sarađuje.
November 9, 20241 yr Pri tome, ja nisam mislio da je bojkot nužno loša opcija, jer sam hteo da vidim šta će da urade posle.
November 9, 20241 yr 8 minutes ago, ragasto said: Za razliku od menadžera Đilasa koji na izbore malo izađe, a malo i ne. Ok, al posle svega izaći na ove monumentalno lažne izbore 2.juna je baš onako... spektakularno jadno. A mislim sve najgore o Đilasu nakon što je aprila 22. otišao na kanabe.
November 9, 20241 yr 9 minutes ago, ragasto said: @Milošica Da, puca od aktivnosti...sad je našao da proziva ljude sa kojima bi trebalo da sarađuje. A šta bi mogla da donese saradnja sa zlf?
November 9, 20241 yr 1 minute ago, Nikodije said: A šta bi mogla da donese saradnja sa zlf? A sta donosi konfrotacija?
November 9, 20241 yr 1 minute ago, radisa said: A sta donosi konfrotacija? To ne znamo, al saradnja provereno ne donosi ništa
Create an account or sign in to comment