Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Pošalješ zahtev, obrazloziš zašto bi ti trebalo verifikovati nalog, odnosno ko si i šta si, pa onda na neki način dokažeš da si to zaista ti. Mislim da postoje i neke agencije koje mogu olakšati proceduru.

Ali osim ako nisi neki bitan faktor, influenser i slično, neko ko razvija brend pod svojim imenom, ne vidim čemu izlazak iz anonismnosti.

Mislim, nije to Linkedin. Ako npr kažeš gde radiš, mnogi tvoje stavove poistovete sa stavom kompanije, a kompanijama se to naravno ne svidja pa možeš imati problem.

Edited by mraki
Link to comment
6 hours ago, Budja said:

Ja se slazem sa Ivanovicem oko anonimnih profila na Tviteru.

 

Tviter je zlo, a razni Zapadi, kayser sose, AstroG i ostali "duhoviti" ga samo cine jos gorim.

 

Tviter nije forum, te anonimnost na istome smatram za kukavicluk.

 

U cemu je razlika? Zasto bi anonimnost na tviteru bila kukavicluk, a anonimnost na forumu nesto drugo?

Link to comment

slažem se sa buđom glede anonimnosti na tw

 

valjda treba da se stoji i imenom i prezimenom iza izgovorenih reči. kao u rl, čak i temeljnije i postojanije nego na javi

Link to comment
slažem se sa buđom glede anonimnosti na tw
 
valjda treba da se stoji i imenom i prezimenom iza izgovorenih reči. kao u rl, čak i temeljnije i postojanije nego na javi
Ali zašto ovde imaš nik, a ne ime i prezime?




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

stajati iza svojih reči kao što se stoji iza svojih dela, valjda tako rade odrasli ljudi

 

sa budalama se ne ulazi u konverzaciju ikakvu, sve isto kao u rl. onome kome se najebeš milosne majke budi spreman da to uradiš i u rl po cenu štangle

 

vrlo jednostavno

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

slažem se sa buđom glede anonimnosti na tw

 

valjda treba da se stoji i imenom i prezimenom iza izgovorenih reči. kao u rl, čak i temeljnije i postojanije nego na javi

 

Ja sad isao u opstinu da menjam krsteno ime u Kaligula Kaubojevic, salteruse me zaljubljeno gledale

Link to comment

Da je na Tviteru predvidjeno da se bude pod imenom i prezimenom, u profilu bi postojala (obavezna) polja za ime i prezime,  a ne samo "Name" polje u koje mozes da upises sta hoces. Bar bi naziv tog polja bio "Full name" ili "First and last name" ili kako god. Takodje bi se dodavali "prijatelji" (iz rl) a ne "pratili" profili.

 

Sve u svemu mlatite zajedno sa Ivanovicem koji ne razume razliku izmedju pojedinih drustvenih mreza.

 

Link to comment

Jedina fora je sto nik treba da razgovara sa nikom, a ime i prezime sa imenom i prezimenom. E sad, sto Ivan Ivanovic prica sa anonimusom je njegov problem. Vecina mu pod svojim imenom ne bi nista rekla na tw, a uzivo bi mu se ulizivali. 

Lik je odvratan, da naglasim, ali on na tw ima svoju (odvratnu) karijeru, a anonimusi svoje postove. 

Link to comment
stajati iza svojih reči kao što se stoji iza svojih dela, valjda tako rade odrasli ljudi
 
sa budalama se ne ulazi u konverzaciju ikakvu, sve isto kao u rl. onome kome se najebeš milosne majke budi spreman da to uradiš i u rl po cenu štangle
 
vrlo jednostavno
Pa mešaš stvari...
Kakve veze ima nik/ime i prezime sa tim da li "stojiš iza svojih reči"?
Možeš da lupetaš i da budeš govno i sa nikom i sa LK...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa mešaš stvari...
Kakve veze ima nik/ime i prezime sa tim da li "stojiš iza svojih reči"?
Možeš da lupetaš i da budeš govno i sa nikom i sa LK...

igzektli.

 

pustite kumsa, tw seleba. :fantom:

 

na tw sam ista ko i ovde ista ko i u RL (samo što mi u RL pitoma pojava donekle ublažava divlji karakter :sleep:).

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...