Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

40 minutes ago, bradilko said:

uhh kakva je dole guzva + vrucinstina.

bio sam pre par dana u hnovom i budvi i to je pakao. kazu ulcinj i bar jos gore.

i nesto cudno mi se desilo. seli da popijemo kafu hnovom na trgu i ajde sednemo u sport kafe zbog malo hladovine. to je staro mesto tamo i nisam ni znao kako se zove. i izadje neka starija zena sva u crnom i na majici fotografija nekog momka. momak i zena isti. i onda pocnem da kapiram o kome se radi jer ispod firme pise roganovic. pitam koleginicu i ona mi potvrdi o kome je rec. to je porodica kojoj su maltene sve muske potomke pobili u ovim drzavno- klanovskim obracunima. samo je jedan preziveo ali je dozivotni invalid. cak su im i oca ubili. i to u malom mestu u kom se verovatno svaki dan vidjaju ti suprostavljeni, njihove majke, zene i ostala rodbina. 

jebote kakve sudbine. uzas.kriminalci bez ikakvog razloga. 

 


Pa zar je dotle doslo da od tolikih ljudi nikakvim drugim poslom ne moze da se bavi izvan toga.  Zar im je toliko zinula zadnjica za lakom lovom?

 

To ako jedan clan porodice udje u posao, pisi propalo i za ostale sve i da hoce da zive obican zivot. Oni prosto moraju fizicki da se maknu od ostatka porodice.

 

Meni je utisak, mada par godina nisam bila da je eskaliralo sve od kada je Porto Montenegro zavrsen.

 

19 minutes ago, James Marshall said:

Sicilija 1/1

 

Upravo ovo. Jezivo.

 

10 minutes ago, ultra plasticni said:

Nije ih dobro vaspitavala.

Uopste nemam empatije za ucveljene majke kriminalaca

 

Koliko se one uopste tu sta pitaju ili ih iko pita.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Moonwalker said:

Pa zar je dotle doslo da od tolikih ljudi nikakvim drugim poslom ne moze da se bavi izvan toga.  Zar im je toliko zinula zadnjica za lakom lovom?


Mada realno gluposti i ja pisem obzirom kako se tu svuda zivi, ako si obicno zivince. Defakto za ljude koji nemaju neki specijalni zanat ili vestinu i nisu uvaljeni na neko mesto za koje treba da si uclanjen negde nema pristojnog zivota. 

Link to comment
47 minutes ago, James Marshall said:

Sicilija 1/1

ma isto je to i u bgd ili bosni. mozda je mne izrazenije jer je juznije

38 minutes ago, ultra plasticni said:

Nije ih dobro vaspitavala.

Uopste nemam empatije za ucveljene majke kriminalaca

ma ne znam.slicno i ja razmisljam. ucinilo mi se da je ta majka roganovic cak i ponosna na sinove i tu pricu a zapravo je to najjadniji i najsramniji nacin da skoncas zivot.

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

ma isto je to i u bgd ili bosni. mozda je mne izrazenije jer je juznije

ma ne znam.slicno i ja razmisljam. ucinilo mi se da je ta majka roganovic cak i ponosna na sinove i tu pricu a zapravo je to najjadniji i najsramniji nacin da skoncas zivot.

Ma ovaj majndset žena u kriminalu je više ta mediteransko-matrijarhalna matrica, doduše, imamo i mi Anđelku majku.

Link to comment

dobro, to su potpuno okorjeli kriminalci, otac oduvijek (i on prije svega), sinovi se rano prikljucili (za jednog u glasinama vazi da nije htio da bude mafijas, ali eto, porodicna tradicija). to su ljudi koji su u poslu od devedesetih, otac, kum, okolina. da nemaju kafanu na sred trga i da nisu stradali kako jesu, ja bih, a zivim u hn 43 godine, za njih znala samo iz opste price, to je svijet potpuno izolovan svojim tzv poslom. btw dps je '90ih ustolicio te ljude u hn, tada je i stric nacije gotovo stalno bio dole, pa kad su poceli da gube na gradskim izborima otisli su drugdje, da bi poslije sa kotorskim klanovima ponovo poceli da jacaju na cijelom primorju, da preko dugih skautskih linija regrutuju momke za rad na brodovima tako da je sad sverc narkotika bogami jaka privredna grana u gradu.

nemam zaljenja za njih sem onog najelementarnijeg, trebalo je da zive 100 g i dozivotno robijaju.

btw jednom od pomenutih sinova je podmetnuta bomba ispod kola na sto metara od moje zgrade, na jako prometnom mjestu, kod autobuske stanice, samo pukom srecom niko u okolini nije stradao.

Edited by morgana
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

letovao sam milion puta u baru, sada mi je cerka letovala tamo i bila na plazi za koju nisam ni znao..... ratac, postoje rusevine manastira bogorodica ratacka, izmedju bara i sutomora, malo blize sutomoru.... plaza nudisticka, mada nisu svi gosti nudisti, odrzava je entuzijasta koji deli suncobrane i lozu besplatno, cista voda, nema guzve.....

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Aleksandar88 said:

Ako ti i budu tražili verujem da ćeš naći način da se "sporazumeš" sa graničarima.

 

 

joj ovo sam planirala da radim

 

da se objasnim...to mi ja najgori papir za vadjenje posebno sto sa vlasnikom vozila delim prezime i adresu plus mi je njegovo ima u licnoj karti pod ime oca

a nikad mi ga i nisu trazili..

i drugo sto je AMSS u Novom Sadu u fucking centru grada sa tri parking mesta :isuse: ne kontam da mesto na koje ljudi trebaju doci kolima stave u mikro prenatrpani trg u centru centru :isuse:

 

nista planiram za pocetak da se pravim luda i da sam zaboravila a kasnije i da se ,,sporazumem,,

samo muz ima da me ubije jer je on ,,sav po propisu,, i uzasava se takvih stvari :D ...ali kad on bude vozio neka radi kako on hoce..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...