February 15, 20251 yr On 24. 1. 2025. at 8:59, bags said: Da, od samih pocetaka sa Facebookm je takav smrdo. Meni je smesno sto je on bio za dosta ljudi sa IT scene kao neki uzor a sustini je imao bas puno srece. Naravno da je to potrebno ali u ovih 20 god kasnije nije imao skoro nikakav uspeh i pored milijardi koje mu je Facebook donosio. Bukvalno je isao flop za flopom i cesto se znao propisno izblamirati sa nekim izjavama. Metaverse je jedan od najvecih krindzeva na internetu. Moze mu se jos jedino priznati da je imao ovih nekoliko dobrih akvizicija (ali opet sa tolikim milijardama to i nije bilo toliko tesko) i sto je open sourcovao React, GraphQL i PyTorch. Facebook-u su dodali Instagram gde su se svi mladji od 60 preselili. Dodali i Whatsup. Tu su i Reels koji se takmice sa TikTokom i Threads sada koji se takmici sa X-om. Meni se cini da ima tim koji odlicno zna da pobedi u onom sto vec ocigledno radi (sigurno pomazu milijarde na raspolaganju). Inovacija nula.
February 18, 20251 yr radun koji brani autentičnu levicu i prezanimljiva podkasterka koja mrljavi dva minuta iako sve može da se spakuje u "studenti koji su protiv blokada se plaše da iznesu mišljenje".
February 18, 20251 yr 16 minutes ago, najneindustrijaliziraniji said: radun koji brani autentičnu levicu i prezanimljiva podkasterka koja mrljavi dva minuta iako sve može da se spakuje u "studenti koji su protiv blokada se plaše da iznesu mišljenje". Eh, onda ne bi filozofirala
February 22, 20251 yr "PREDRAG Peca Popović" - pa Galebe, jebemu mater, nisi balavac da izgoriš od treme
February 22, 20251 yr 4 minutes ago, John Coltrane said: "PREDRAG Peca Popović" - pa Galebe, jebemu mater, nisi balavac da izgoriš od treme Jbi ga, USAID zavrnuo slavinu, pa nam je Galeb malko nervozan
February 24, 20251 yr On 22. 2. 2025. at 12:02, John Coltrane said: "PREDRAG Peca Popović" - pa Galebe, jebemu mater, nisi balavac da izgoriš od treme A jbte...
February 25, 20251 yr realno čovek pravi dramu bez razloga jer je galeb bio maksimalno korektan. peca vuče na predrag, i sam sam bio uveliko fan čovekovih nastupa kad mi je došlo do ušiju da nije predrag nego petar.
February 25, 20251 yr 15 hours ago, Frank Pembleton said: A jbte... Ne razume Peca, posto Galeb sve zna, ako zna sve anegdote, oblasti, iz zivota i struke sagovornika, bolje nego sam sagovrnik, ocigledno bolje zna i njihova imena od njih samih
February 25, 20251 yr Ego kao kuća sakriven iza tog toplog rakovskog nastupa, videlo se i u podkastu. Tiraži, tiraži - bravo care
February 25, 20251 yr On 24. 2. 2025. at 0:59, Mel said: Bas sam hteo da kazem kako je na ovoj temi premalo putinvske propagande. Ali hvala bobu pa ima ko da doda.
Create an account or sign in to comment