Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Pa ja sam bio na primer taj koji je prvi u Jugoslaviji dao šansu jednom Predragu Đorđeviću, Nikoli Lazetiću, Draganu Šarcu, Jovanu Stankoviću, Nenadu Grozdiću…jebeni genije

Link to comment

Sad kad razmislim: na koju foru je on uopste bio selektor? Jel moze neko danas da zamisli da Ziva bude selektor, a da to ne bude sale radi?

Link to comment
Sad kad razmislim: na koju foru je on uopste bio selektor? Jel moze neko danas da zamisli da Ziva bude selektor, a da to ne bude sale radi?
vodio zvezdu a onda odlucio da napravi korak vise u karijeri, sto je savez oberucke prihvatio
Link to comment

Živa je bolid, a Pižon je retardbilo bi lepo da Velja ispriča priču(ako je zna) kako je Živa maznuo neku sekretaricu sa BKTVa koja je zbog njega ostavila muža i decu

Link to comment
Sad kad razmislim: na koju foru je on uopste bio selektor? Jel moze neko danas da zamisli da Ziva bude selektor, a da to ne bude sale radi?
Secam se teksta u Politici kada je postajao selektor posle SP u Francuskoj. Pominjano je kako ce njegovo imenovanje uvelicati akciju JUL u julu, posto je Ziva bio u nekakvom julovom qrcu za sport u gradu.
Link to comment

Dozvolite, milsim da ne treba da se ostavljaju linkovi, nego da se tekstovi c/p ovde. Da slucajno ne ostanemo bez nekog.My link

Živadinović: Baloteli je veliki asBivši selektor reprezentacije Jugoslavije Milan Živadinović je u tekstu u "Večernjim novostima" rekao šta očekuje od utakmice Španija - Italija.Nekadašnji selektor Iraka, Jemena, Gane i Mjanmara i trener Spasrtaka, Novog Sada, Rada, Sutjeske, Budućnosti, niškog Radničkog, OFK Beograda, Crvene zvezde i Obilića pohvalio je selektora Italije Prandelija zato što je promenio igru i uspeo da razume Balotelija."Selektor je igru „azura“ promenio za 180 stepeni. Sada je to snažna ekipa koja u svakom momentu zna šta hoće. Kako će igrati Španije to zna samo Del Boske. Za mene su Italijani najprijatnije iznenađenje, zahvaljujući, pre svega, gospodinu Ćezareu Prandeliju, selektoru koji je igru „azura“ promenio za 180 stepeni. Sada je to snažna ekipa koja u svakom momentu zna šta hoće, ekipa koja igra ofanzivno i napada po bokovima. Prandeli je uspeo da razmahne Balotelija i ja mu na tome skidam kapu. On ga je razumeo, što ostali treneri nisu, motivisao ga i mentalno pripremio. Jer, trener može sve da prepiše, ali ne i kako da vlada asovima. Prandeli to očigledno može i zato „njegova“ Italija igra fantastično, a Baloteli je pokazao da je veliki as. Španci su pokazali malo umora, ali je i dalje to sjajan sastav, koji igra kolektivno, ali ima i odlične individualce. Igra kratkog pasa, kako bismo mi rekli, ševa, izdvaja ih od ostalih, međutim, mislim da su mnogo jači, konkretniji i bliži golu kada igra Fernando Tores. E sada, kako će igrati „crvena furija“, to zna samo Del Boske, koji je iskusan i promućuran selektor. U svakom slučaju očekujem atraktivan meč, dve ekipe koje će se nadigravati, a verujem da će odluka pasti na sredini terena."
Link to comment
Pizon je samo trecerazredni trener, isto kao i Ziva. Ziva je s druge strane i bolid pride.
Bolid koji je igrao 1-1 sa Brazilom :D , a Zonpi ispusio protiv Estonije na JNA 1-3 :isuse: pa ti sad vidi ko je bolji :D
Link to comment
Živa je bolid, a Pižon je retardbilo bi lepo da Velja ispriča priču(ako je zna) kako je Živa maznuo neku sekretaricu sa BKTVa koja je zbog njega ostavila muža i decu
ne znam ja nista o tome ;) ali se zavrsilo ko spanska serija sa plakanjem i pucanjem...ali sam zato proveo nezaboravne trenutke na EURO 2000 gde je ziva proveo sa novinarima u lobiju hotela objasnjavajuci:-Ja udjem u svlacionicu i kazem: dajte gace na pregled!Pa ne moze vrhunski fudbaler a na gacama ima trag od kocenja!-Momci jel vama vase devojke puse k...c evo gore imam jednu gospodzu u sobi i ona je spremna ja ne znam sta da radim....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...