Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

Ode Pižon, poslednja prilika da jedan pravi stručnjak dođe na kormilo reprezetacije i konačno postavi stvari gde im je mesto što se tiče fudbala u ovoj zemlji. Živo, uz tebe smo!

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Listam kanale i ladno na Pinku kod Lee Kis gostuje niko drugi do Zive :isuse:
Ćuti, dobro ti i prođe, ja sam naleteo pre dvadesetak minuta, Živa je pevao naživo, sa sve orkestrom :isuse:
Link to comment

jbt kakav skup idiota na jednom mestu, ukupan IQ 38,3.rošavi kao nenadmašni glupan, neartikulisani moron spira grujić i fenomenalni kreten živadinović. i još klinci što hoće da budu fudbalske sudije. esencija SOS-a.

Link to comment

d. an(dj)us kao domacin u studiju i m. zivadinovic kao gost na radio fokusuandjus: ... harizmatska licnost ... srpski 'ciro blazevic' ... bogata globtroterska fudbalska biografija ... nebrojen broj fudbalskih otkirica.ziva: "... prva stvar koju u ovom poslu treba da naucite: "mozete da dodjete, a mozete i da idete" ... ziva nastavlja sa politicko-sportskom tiradom. ne moze da stane, seta sa teme na temu... potpuno je odlepio. andjus pozitivno uzdise:...igraci koji su od mene otisli u inostranstvu su mi rekli 'hvala, hvala ... ja sam ih naucio da nose odela, kravatu ... maniri, da idu u pozoriste da mirisu... to je evropa'.Ziva se ne zaustavlja, poceo je da pravi paralele od kada je on bio mlad do danas:"dozvolite, ja kad sam bio mlad ja sam diplomirao na pevacicama. sa desetkom"....."dozvolite, ja sam se vratio pre mesec dana iz Mjanmara i tamo se jos uvek secaju Tita... gledajte nama mladi odlaze... sve lose je preneseno u fudbal. nema fudbalskih ucitelja..." andjus: "uzivam u razgovoru i cekam sustinu"ziva: "...kupe tri odela kod ovih sanera koje u kini kostaju 50 evra, a ovde im prodaju za 600, ali im ne stoji, ne umeju boju da potrefe. evo u Mjanmaru Pjer Karden cipele kostaju 10-20 dolara...""postepeno idi kroz zivot. nemoj da si alav. postepeno idi u zivot... neke sile postoje koje vas eliminisu... hoce jedan auto,pet, sest, hoce jednu, drugu zenu...""nisam ja zoro, ni robin hud ili neki covek koji se stavlja, ja se samo borim za sudbinu... mali vidic, zadovoljio svoj tretman... sutradan kad se vrate u svoje klubove pa ih ovi njihovi pitaju kako si izgubio, sta je ovo, pa gube autoritet"

Link to comment

Ziva nezaustavljivi:"niko nije pobego od Boga, da vam kazem i tu se slazem sa Zoranom Djindjicem - "jedan orgazam je snasa za 45000 dece da izadju na svet. neko nas je izabrao, nemojmo prema sebi, budimo odgovorni prema sudbini, prema Bogu""pogledajte ova zverska ubistva... pogledajte ova divna zemlja koja moze da zivi najbolje na svetu. mangupi su sve pokvarili. ja im kazem, alo, ne moze to... sve je u novcu".Ziva o Volkovu i novom selektoru:"Drago mi je da je slusalac iz Kragujevca, ima tamo malog Zivadinovica koji daje Zvezdi gol u 95. minutu pa me zovu i pitaju da li je to neko moj..." "Ja sam igrao protiv Verka u Kragujevcu, to je tradicija u Kragujevcu.. tako je u kosarci u Kragujevcu..." Zivao opet nasiroko, nikako o Volkovu.... u takvoj situaciji on je bio odbaceno dete... ja sam razgovarao s njim ... on je rekao 'ne ja cu da se vratim pa kad dodje zavrsetak ugovora' i dobro igra... on meni treba u srpskoj reprezentaciji... to mi nije jasno, malo smo bolecivi, ako pricamo o nasoj zemlji sve nam je vazno samo od kada je nasa republika priznata... mnogo ima lukavih, vidite, svi samo dolaze u beograd da uzmu sta im treba, sve pokupe. pa koje oslabljen? - srbija, srpski narod...

Edited by Bane5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...