Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Ajd objašnjenje. Deluje da u sprdanju na njegov račun ponekad dominiraju teme na glup. To bi bilo ispravno kod Pižona.Kod Živadinovića su katastrofalne karakterne osobine primarna stvar.

Link to comment

To što se svi sprdaju ovde sa Živadinovićem, ne znači da ljudi misle da je on dobroćudni čikica, koji je malo odlepio. Cenim da su skoro svi koji pišu ovde svesni da je Živa 1 običan čmar.

Link to comment

Cela ta stara garda Struke su džukele bezobrazne. Jedino čime se Živa ističe je da je uz to i nezabeleženo glup plus voli da sernja po medijima. Probah da gledam ovaj doručak sa njim, posle 3 minuta sam dobio želju da od njega napravim sapun pa sam prekinuo.

Link to comment
To što se svi sprdaju ovde sa Živadinovićem, ne znači da ljudi misle da je on dobroćudni čikica, koji je malo odlepio. Cenim da su skoro svi koji pišu ovde svesni da je Živa 1 običan čmar.
OK, noćas mi je došlo da podsetim. Ima i mlađih, koji ne pamte.edit: inače dig je u pravu za struku. Edited by degenije
Link to comment

Živa je beningna pojava, trenutno može samo da laprda (during the war...) po SOS-ovima i kolažnim emisijama gdje se on i voditelj nacirkaju (tipa kod Vuka Bojovića), jeste da je Živa recidiv mračnih vremena, ali s obzirom da su isti njegovi pajtosi trenutno rezidenti Nemanjine ulice, sprdnja sa Živom je možda i jedino što nam preostaje na tu temu.

Link to comment
njegovi pajtosi trenutno rezidenti Nemanjine ulice
U "dorucku" nije pominjao funkcionerisanje u JUL-u ali je zato citirao Djindjica predstavljajuci ga kao svog velikog prijatelja :wub:
Link to comment
U "dorucku" nije pominjao funkcionerisanje u JUL-u ali je zato citirao Djindjica predstavljajuci ga kao svog velikog prijatelja :wub:
Zoran?
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...