Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Živa ima običaj da kada ugovara gostovanje u nekoj emisiji, pita"kulturiška il' kežual?"
Zezas? Smeker. Najjaci deo je ipak onaj o tome kako je on izmislio fudbal koji danas igra Barselona ("to smo prvi mi i Brazil igrali, oni prepisali od nas")! Mi nismo ni svesni koga imamo! :Hail:
Link to comment

moram ovde, nemam gde.http://www.youtube.com/watch?v=SvC7GGRrdUcko je ovaj lik, glava me boli posle 10 minuta slusanja? prica kao navijen.

Edited by kojot
Link to comment

Momčilo Moma Jokić, dok je bio glodur Žurnala, ovaj je ličio na sportsku novinu tj. nije bar bilo lirskih naslova. Nije alkos. Muž Lee Kiš.

Link to comment

Živin sastav na temu- "Zašto volim Beograd":"Volim Beograd pre svega jer sam u njemu rođen. U srcu mi je najviše Lion, gde sam odrastao u zdravoj radničkoj atmosferi, među omladinom koja je bila opterećena sportom, fudbalom i željom za obrazovanjem. :lolol: Po čemu je Beograd specifičan?- Obišao sam mnoge evropske i svetske gradove koji me u mnogome podsećaju za zoološki vrt prepun opakih zveri. U odnosu na njih, Beograd mi deluje kao bašta u kojoj žive domaće životinje.Šta biste pokazali prijatelju koji je prvi put u Beogradu?- Pokazao bih mu obične ljude, koji su prepuni duha i šarma, dok šetaju ulicom. Odveo bih ga i na Avalu, ali nipošto mu ne bih pokazao splavove na kojima se sakupljaju tatini i mamini sinovi :lolol: ."

Link to comment
  • 1 month later...

Evo, ponovo se oglasio. Živadinović: Stojković i Stamenković su do neukusa primitivniBivši selektor naše reprezentacije, Milan Živadinović koji je radio i kao trener Crvene zvezde, zgrožen je ponašanjem dvojice golmana, Partizanovog Vladimira Stojkovića i Nefčijevog Saše Stamenkovića, tokom duela njihovih ekipa u 1. kolu Lige Evropa."Strašno, jezivo... Obojica su sjajni golmani, ali nažalost - do neukusa primitivni", rekao je Živadinović za "Sportski žurnal" dodajući da je sve utoliko grotesknije što će, koliko sutra, kada prestanu da igraju fudbal - morati da se sretnu na ulici.U neka ne tako davna vremena, podseća Živadinović, golmani, a i fudbaleri uopšte, živeli su potpuno drugačijim životom."Nekad su igrači Zvezde i Partizana zajedno pešačili do stadiona. Kad se samo setim, nekad se igralo da pobediš, a ne da ubiješ", naglašava Živadinović.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...