Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

Koga bre voleli
:lol:Najjače da cigančići Stojketa nisu voleli. Pa zato ih je toliko i boleo taj prelazak. Kada se samo setim objašnjavanja da se radi o džiberu, kleptomanu, šabanu, debilu, drugaru kriminalaca, kiksari, šupku, liku koji ne ume da brani slobodnjake ni visoke lopte ni kornere. Ali, tada Stojke nije još uvek bio Mustafa, nego Blagoje, i nije išao u džamiju, nego u crkvu, i nije bio hećim, nego vidar. Od njega boljega nismo imali, bio je odličan, naš najbolji golman zadnjih 20 godina, najveći talenat, bilo je čak priče da je jedan od najtalentovanijih golmana u Evropi, možda je bio malo problematičan ali takvi se vole (pogledati Bajka), jednostavno, objektivno najbolje u našem okruženju, a i šire. I kada ga je Titus Brambl hteo tući nasred meča Premier lige zbog kikseva, opet je to bio "naš Stojke". Ali sada više nije Blagoje, nego Mustafa, i ne ide više u crkvu, nego u džamiju, i nije više vidar, nego hećim. Tu je Stameni da popuni rupu nastalu u srcu njinom.
Link to comment

Ima tu istine, ali mi se ipak čini da je Stojke prilično bio predmet sprdnje i pre nego što je postao Mustafa, a realno i imalo se sa čim sprdati posle epizoda u Sportingu i Wiganu, i bio je još tad onaj fazon Stojke 3+ ili kako već...A nemoj da me teraš da vadim tvoje postove o njemu iz perioda pre ružne sadašnjosti. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Potpisujem svaki svoj post iz tog vremena - Stojke je i dalje šaban, retard, šugav golman, linijaš, kleptoman, opasan po tim.Druga je stvar što je meni gotivna tuga za Mustafom i drugim poturicama iz vašeg tabora...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...