Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

selektirani su za sos-ov turnir u malom fudbalu sledećeg vikenda u smederevu. tu je i dragan šarac koga je živa onomad zvao u reprezentaciju, a i darko božović iz titovog užica. loki koji ima trenersku diplomu je u stručnom štabu. živa za njega kaže da je bolji od polovine prvoligaških trenera.

Link to comment
selektirani su za sos-ov turnir u malom fudbalu sledećeg vikenda u smederevu. tu je i dragan šarac koga je živa onomad zvao u reprezentaciju, a i darko božović iz titovog užica. loki koji ima trenersku diplomu je u stručnom štabu. živa za njega kaže da je bolji od polovine prvoligaških trenera.
u ovo uopšte ne sumnjam
Link to comment
Živa: ''I Zvezdi i Srbiji treba neko iskusan, Robi ništa nije uradio za godinu dana''milan-6310571632020111218201722.jpgKad je u pitanju Crvena zvezda, Živadinović naglašava da rezultati dovoljno pokazuju kako se u klubu radilo u prethodnom periodu. ''Imali su podršku i od velikih sponzora, ali sada i oni traže podnošenje računa - gde je potrošen novac i gde su rezultati. I sad kada su videli da nemaju para za ozbiljna pojačanja odjednom su se okrenuli filozofiji promocije mladog igračkog kadra, ali ne može ni to odmah da donese rezultate'', objašnjava Živadinović u izjavi za danas.rs. Iskusni stručnjak ne razume zbog čega je Prosinečki dobio podršku na Upravnom odboru, naglašavajući da Zvezdi treba iskusan stručnjak. ''On je podneo izveštaj, dobio podršku, ali ja smatram da je trebalo da podnese ostavku iz moralnih razloga. Za godinu dana nije uradio ništa, nema rezultate i čak je napravio ogroman zaostatak za Partizanom. Bio je veliki igrač, ali mu to ne može biti paravan za ostanak na klupi ako nema rezultata'', smatra Živadinović. Komentarišući mogući povratak Džajića u klub, Živadinović upozorava da legenda Zvezde treba da vodi računa da njegov dolazak ne bude u funkciji ''pokrivanja tuđih neuspeha''. Živadinović se dotakao i reprezentacije, gde takođe vidi rešenje u angažovanju iskusnog selektora. ''Srbiji je sada potreban iskusan selektor koji će napraviti tim, stvoriti pobednički mentalitet i doneti rezultate. To ne mogu neki početnici'', zaključio je Živadinović.
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pa najbolje da postavka igre treba da bude odvojena stavka od igrača sa kojima se raspolaže. Nisu ovo lego kockice pa da se preslažu kako kome padne na pamet. To se tako radi na RSBu ili Južnom Frontu. A svaka reprezentacija u kojoj igraju D. Tošić, D. Lekić, A. Ljajić i R. Petrović je uvreda za zdrav razum. Da ne ulazim u ostale, a posebno u formaciju koja podrazumeva da čitavu stranu pokrivaju sa jedne strane spora mrcina A. Kolarov, a sa druge strane zunzara bez odgovornosti D. Basta.Sve ispod petarde je uspeh.

Link to comment
- To što je Miha uradio je dobro i svaka mu čast na tako hrabrom potezu. Znam da je principijelan, strog i odgovoran čovek, te da voli disciplinu. Miha ima delikatan zadatak, on stvara reprezentaciju. Kad sam bio selektor, igrači su bili veličine, a danas su ti klinci prepotentni i puni sebe. Ovo što je Miha uradio je za nauk svima - rekao je Milan Živadinović, bivši selektor.
-_-
Link to comment

"Milan Živadinović je trenerski zanat pekao u 11 zemalja. Bio je selektor pet fudbalskih reprezentacija, a od svih srpskih stručnjaka samo je Bora Milutinović radio sa više nacionalnih selekcija. Poslednji zadatak obavio je u Mjanmaru, odakle se vratio pre četiri meseca. Kaže da ne brine što je trenutno bez angažmana jer bi uskoro i to trebalo da se promeni :thumbup: .Osim hrane, po čemu se još od nas razlikuju Kina, Indija, Mjanmar, Jemen...?- Svaka zemlja je interesantna sa svojom autentičnom kulturom. Posebno me je privlačio odnos u društvu, možda malo i patrijarhalni, ali se jasno zna ko je stariji, ko je otac, a ko sin. Mi smo vremenom izgubili taj sistem, iako su svi od nas učili pravila ponašanja :lolol: .Koje ste navike „doneli“ sa brojnih putovanja?- Strahovito volim čajeve :o . Ranije ih nisam uopšte konzumirao, a sada nema dana da ne popijem nekoliko. Čaj bukvalno prečisti organizam. Pa, krvna slika mi je bolja danas nego pre 20 godina. Davno sam prestao da pijem alkoholna pića. Jednostavno, ne ide uz moje godine buran noćni život. Shvatio sam da moram da se pružam u skladu sa svojim godinama. Bilo je svega, ali u svoje vreme :naughty: . Kakve su vam impresije iz Mjanmara, s obzirom na to da su one najsvežije?- Rangun je fenomenalan grad. Najveći je u zemlji i do 2005. je bio glavni grad. Međutim, fudbalski su početnici početnika :Hail: . Imaju talenta i disciplinovani su, ali su još daleko od zadovoljavajućeg nivoa. Dosta engleskih trenera radi u Mjanmaru koji će sigurno podići nivo. Zanimljivo je da imaju samo jedan stadion sa oko 40.000 mesta na tribinama i korektnim terenom, ali bukvalno svi klubovi i reprezentacija na njemu igraju svoje utakmice :o . Imaju odličan trenažni centar, koji je lepši i od Teleoptika :lol: . Stres je najveći čovekov problem- Takmičarske utakmice zahtevaju mnogo napora, posebno mentalnog. Stres je najveći problem današnjice, a čoveku se čini da cigarete mogu da ga reše. To je velika zabluda. U Kini sam pućkao pet paklica dnevno, ali sam pre pet godina prestao da pušim. Pogledao sam sebe u ogledalo vermez3.jpg i odlučio duže da živim. Spasila me je konstantna fizička aktivnost - rezonuje Živadinović.Svi govore o reinkarnaciji- Gde god sam radio, mnogo se pažnje posvećuje reinkarnaciji :0.6: . Da se ne lažemo, ja sam čitao i Bibliju i Kuran, postoji samo jedan bog. Razlika je u tome što što se oni svakodnevno klanjaju, a mi se setimo boga samo za slavu - istakao je Živadinović koji je, iako je hrišćanin, uz posebnu dozvolu posetio Meku."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...