Jump to content
IGNORED

Милан Живадиновић


Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    52

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • Mil@n

    25

  • Sludge Factory

    24

ma kakvi diktatori i bakraci, sto se kaze - za dobru svinju nema lose pomijeda pozelim Zivi puno srece u radu, i da nam se vrati sa nezaboravnim anegdotama iz ove, dozvolite, daleke zemlje.

Link to comment

Uh, kad budu nasi klubovi krenuli da kupuju igrace po Zivinim preporukama!A Mijanmar ima da stigne do cetvrtfinala na nekom od narednih prvenstava minimum (naravno sa nekim drugim selektorom na kormilu™, sa Rajevcem i tako nekim), ali sve to zna se cijom zaslugom!

Link to comment

i posle ce Ziva da dodje na SOS, gde ce opet da se izlane da je stvarno radio za 100 maraka i da ne zamera Rajevcu (ili tako nekom) sto je imao stostruko vecu platu, vec zato sto nije imao igru

Link to comment
i posle ce Ziva da dodje na SOS, gde ce opet da se izlane da je stvarno radio za 100 maraka i da ne zamera Rajevcu (ili tako nekom) sto je imao stostruko vecu platu, vec zato sto nije imao igru
Pogledaj 1 signu, da se ne mučiš.Živi, naravno, sve najbolje u daljem životu i radu jer je 1 retka carčina. Cenim da radi za prenoćište i litru vinjaka.
Link to comment

Pomesana su mi osecanja, i srecan sam sto je dobio novu sansu za dokazivanje, i tuzan sto odlazi. Zapravo, setan sam...Ali opet, vratice se on i pre nego sto shvatimo koliko nam nedostaje :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...