Jump to content
IGNORED

PPP majice 2


Töölönlahti

  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    28

  • Sara Goldfarb

    10

  • Duci Simonovic

    9

  • Milogled Bluff

    9

NARUCILI:1. Teacher2. Cika Tale3. Duci Simonovic4. JoeD5. Buck Naked6. Timothy Leary7. Alphons8. Matilda Ivancic9. Extragluv10. John Coltrane11. Tinman12. Oxymoron13. Delija 6714. Timmy15. King Louie16. Eye of the beholder17. Steppingrazor18. Tiha Jeza19. Lloyd Wyman20. Behemoth21. Quizmaster22. Vasudeva23. Radisa24. Reaktor25. Harper Lee26. Dare...27. Giuseppe28. Lebron29. Dusan197530. Venom31. Naa32. Sara Goldfarb33. Halloween34. Tazza35. Ikarnaruceno je ukupno 54 majice. Ovi sa spiska koji preuzimaju majice u BG, neka posalju PM Matildi Ivancic, kad maje budu gotove, dajem mu BG kontigent. Ostali su automacki u NS (moj reon). Javim vam kad cemo i gde da se raskusuravamo. Radujem se valjanju iz gepeka!

Link to comment

nepravda.ja sam medju prvima narucio. :(kupicu majicu Forum B92 i utrcacu u alijanc arenu go od pojasa nadole u pola utakmice. namerno. angry.gif

Link to comment

Odlična je!(naravno, nikome neće tako stajati kao ovom korpulentnom mužjaku, praaaavom prectavniku staaaarog novog sada, ali dobro sad. Možemo biti jevtine kopije :) )edit - tek sam sad video.... :lol:..... mrčo, jebote, nisi normalan...

Edited by Alphons
Link to comment

veceras od 21 sat u basti kafane u ulici vuka karadzica preko puta kineskog restorana /dvoriste rektorata valjda/ odrzace se svecana podela majica. bilo bi lepo da dodjete ako vam odgovara vreme i mesto. ocekujem vase poruke sa odgovorima i nepristojnim ponudama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...