Jump to content
IGNORED

PPP majice 2


Töölönlahti

  

86 members have voted

  1. 1. Da li hoćeš PPP majicu?!

    • Mene boli kurac, ja sam majicu dobio! :shimpr:
      4
    • Hoću, ova stara je bila šajze i isprala se... <_<
      5
    • PPP ima majice?! Naravno da hoću!
      48
    • Ne. Marš od mene, nakaze... :|
      29


Recommended Posts

Е у першун... Пола године не дођем на форум, и одмах се нешто пропусти! :cry:Има ли можда репете ХЛ? Боја Галије? Приштина? Дај шта даш?

Link to comment
  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    28

  • Sara Goldfarb

    10

  • Duci Simonovic

    9

  • Milogled Bluff

    9

Šta da radim sa tolikim majcama? :)ja bi jednu mušku L ali da pitam koja je to "cena od onomad" :cicijauduši:
cicijo idi na pppmajice vol. 1 i vidi koja je bila cena. pa se javi.
Link to comment
cicijo idi na pppmajice vol. 1 i vidi koja je bila cena. pa se javi.
Ja bih jednu musku XL ako jos uvek imas tih starih majica...taman da se sa ovom novom kompletiram :)
Link to comment
Ima li 5XL?Doduse, gubim po 15kg preko leta, ali ih nadoknadim zimi.Recept je setaj sest sati po suncu na 40, kao npr danas kao ja.Doduse, rastura me glava, i tesko pisem.Bese predznak sloga kad tesko pises ili pricas?
Predznak šloga je kad nosiš 5XL majcu.
Link to comment
cicijo idi na pppmajice vol. 1 i vidi koja je bila cena. pa se javi.
protrčo prvih par strana (ko ce svih čitati 27 stana zakljucanog topika od pre 2 godine)za mene i za ostale neupućene:
BREAKING NEWS!Majice su heavy duty cotton (najbolje) - Gildan ili DanubeBlank majice su 3evra + stampa (3 boje+ priprema i filmovanje) 2 evra - dakle Majica je 5 jurosa tj. 400 din.
XS - 400 dinS - 500 dinM - 300 dinL - 600 dinXL - 700 dinXXL - 800 din
Link to comment
Jel to stvarno ima il' je mosha? Ako ima prijavljujem se za 2XL, ako nema moze i XL, preuzimanje i isplata franko dolazim de treba
za tebe treba napraviti nesto ovako:#define START_DATE 197 //16. juli 2010.#define XL 100int main() {double broj_majice;int day_of_year; double koeficijent_mrsavljenja = 0.0;char *hendlovanje_tezine;scanf("%d", day_of_year);scanf("%s", hendlovanje_tezine);if (strcmp(hendlovanje_tezine, "dijeta") == 0) koeficijent_mrsavljenja = 0.07;if (strcmp(hendlovanje_tezine, "jedem u pahuljici i pikam forumaski fudbal") == 0) koeficijent_mrsavljenja = 0.03;broj_majice = (2*XL - koeficijent_mrsavljenja * (day_of_year - START_DATE) * XL);if (broj_majice > 1.5 * XL) printf("Daj 2XL. I jednu ovu fragandovu za buduce dane. Nece se baci.");if (broj_majice > 0.8 * XL) printf("Reko ja XL a vi mi ne verujete.");if (broj_majice > 0.6 * XL) printf("Daj L. Nego koliko su dugi rukavi? Istetovirao sam "dukan" na misici a sad me malo blam.");if (broj_majice > 0.4 * XL) printf("Da, S za mene. Ne, nemam neku tajlandjanku iz belog roblja kuci, sto si tako sumljicav?");if (broj_majice < 0.4 * XL) { printf("PPP se ugasio a mary poppins i dalje krije majice u ormaru."); exit(EXIT_FAILURE); }exit(EXIT_SUCCESS);} Edited by Shan Jan
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...