Jump to content
IGNORED

PPP majice 2


Töölönlahti

  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E, ajde dok nije kasno dajte predloge za neki mali detalj na leđima, kao ono "I have no life", to je bila baš ubitačna sitnica, mala ali važna.Dakle kratka poruka, šta da stoji na leđima?Lupam sad, ajd nek neko smisli nešto bolje.
možda ono Д-ovo spolovilo umesto teksta. <_<
Link to comment
  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    28

  • Sara Goldfarb

    10

  • Duci Simonovic

    9

  • Milogled Bluff

    9

ja nosim gildan L*, a svako zna kakav sam naocit momcina. Inace, ovi PPPrecenjivaci svi ponovo divljali sa XLovima za sad a vecina su Returning Customers, pa... njin tavan, njine merdevine...*negujem taj zategnuti rukav look, nasuprot ovim poklonicima Majice za fizicko do lakta.I samo da dodam da vas mrzim. Vec ima 50 majica a nisam vam napomeno da cu sam da ih stampam kod drugara u stampariji ne bi li cena bila vako sinbolicna.Znajte da je svaku licno i svojerucno izvatao Mp40, a ici cu barem dva puta da pisam i necu prati ruke...volim vas, jebo mi pas malter...

Link to comment

Ispravka:Porudzbine skupljam jos dva dana a ne do 7. jula. Znaci, porucujte do ponedeljka, ovog sad do ponoci.Zivili! Javite neobavestenima. Moram prionit na poso posle...

Link to comment

OK, primanje porudzaba je gotovo.Porucio sam majice i kad mi dostave, printam pa cete se ili ovde ili na PM izjasniti hocete li ih uzeti u BG (kum Matilda Morava Koop) ili NS (Mp40's gay bukkake lounge).Aj mrs!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...