Jump to content
IGNORED

PPP majice 2


Töölönlahti

  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    28

  • Sara Goldfarb

    10

  • Duci Simonovic

    9

  • Milogled Bluff

    9

Samo braon ce i biti (Muske) i jos cekam da mi jave imaju li uopste braon na lageru. Ne znam pre ponedeonika.Dakle, nema dostampavanja starih. ROze na crno je ZENSKA varijanta (Girlyshirt tzv.) iskljucivo. Kad budem znao sta i kako, dam vam konacnu cenu i ostale podatke i onda na PM narucivanje. Ostavicu jedno 7 dana dok se svi ne smislite... Ove KDP (pistols-esque) cu raditi kasnije.Planiram da konacno kupim svoju opremu za sito-stampu pa cemo se izivljavati sve dok neko ne umre...i najbitnije:KONKURAC:trazi se ZENSKA (muskarci smrde i neodgovorni su) osoba, prijatne unutrasnjosti za rad na poslovima distribucije majice Begesarima i onima koji tamo gravitiraju. Mora biti spremna na izuzetno glupa pitanja i molbe kao i da uvek ima 1000din vlastitog novca lufta za manevrisanje. Posao je tezak, nezahvalan a od materijalnih koristi za sad mi samo na pamet pada to da bih je rado odveo na burek ili, ako bas izgine, na pljesku...Javiti se autoru posta na PM. Devojke, parovi, dame, udate, klinke... gay stop! Salim se, mogu i lezbejke, naravno. One su fine i odgovorne. Kad malo bolje razmislim, lezbejke imaju prednost.Fala unapred.

Link to comment

evo ja zaludna, tek da opet zakasnim na posao, nasla specifikacije za zenske na Gildan sajtu (pretpostavljam da su tacne)>Measurement (centimeters) Small Length 40.64 Width 59.69Medium Length 43.18 Width 62.23Large Length 45.72 Width 63.25

Link to comment

zašto nema empejovog posta za majice?prodaja povučena?smrde na naftalin?rasprodate su?zašto?

Edited by Sara Goldfarb
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...