Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

7 minutes ago, Bandito said:

Mi uspeli, rekli da u pola stana ne radi grejanje, rekli "OK poslaćemo ekipu". Prođe od tad 13 bajrama.

Mojoj hanumi, kad se na kraju probila do nekog s druge strane žice, rekli da se prijave brišu iz sistema posle 48h, nebitno da li su rešene, pa da mora da se zove svaka dva dana i prijavljuje, a i da nismo prioritet jer u zgradi samo mi imamo problema, na Nbg i Zemunu čitave zgrade... Tačno bombu da baciš.

Link to comment
21 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

onaj free parking kod 11. aprila(između bazena i gradske čistoće) su raskopali i izgleda ga sređuju

 

Nije što se sređuje, i što će moust probabli da se nakon toga naplaćuje (gornji je to isto prošao), već što je marva zaključila da, pošto joj je besplatni parking uskraćen, potpuno ok i u saglasnosti s njihovim lordovskim statusom da parkiraju po trotoaru. Srećom pa onaj sa strane SC ima stubove, inače bi ljudi morali da hodaju ulicom.

Link to comment

Ma znam i za druge zgrade, zovu ljudi prijavljuju, pitaju.
Ove zabole.
A da ne pričam i ako odgovore, koliko su bezobrazne ponude za bilo kakve radove..



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment

Bilo je i prosle nedelje, dan pred proslavu onog proboja fronta u WWI ili sta vec..preplasilo mi dete opet.

 

Delovalo kao pocasni plotuni, pitaj Boga kojim povodom..mozda jerbo je KSA vodila protiv nekudravih gaucosa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...