Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

3 hours ago, Lezilebovich said:

Pakao :(

 

ENoqB35WkAEITZg?format=jpg&name=small

 

Inspirasno zmijicom sa nokia 3310

 

Uzas jebeni. Inace mislim da smo mi kao gradjani ludi sto na te povrsine nismo zasadili drvece, posadili klupe i sredili neke ljuljaske. Ovi skotovi ce ovako iskoristiti svaku preostalu povrsinu na nbg

Link to comment

Mislis pored kineskog trznog centra, prema mostu na adi? Ako se ne varam stambena zgrada. Gledao sam pre jedno mesec dana sve nbg projekte, pa se otprilike secam da je tu stambena. 

Link to comment
13 minutes ago, Ravanelli said:

Mislis pored kineskog trznog centra, prema mostu na adi? Ako se ne varam stambena zgrada. Gledao sam pre jedno mesec dana sve nbg projekte, pa se otprilike secam da je tu stambena. 

ne, ovo je bukvalno 20m od omv-a

između old kineza i pumpe

 


 

a tu između kineza i belih zgrada dižu stambenu zgradu, eno je na tvitu koji je mraki okačio

Link to comment
liči malo sa ovim drvenim panelima na onu s ugla gandijeve i jurija g. 

 

 

 

jel neko zna šta zidaju na placu omv pumpe u bloku 70?

KFC fast food...

 

A isto tako će još jednu da uglave kod NIS pumpe u 45-om...

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Ravanelli said:

 

Inspirasno zmijicom sa nokia 3310

 

Uzas jebeni. Inace mislim da smo mi kao gradjani ludi sto na te povrsine nismo zasadili drvece, posadili klupe i sredili neke ljuljaske. Ovi skotovi ce ovako iskoristiti svaku preostalu povrsinu na nbg

Možda... 

 

NDB je organizovao protest na ovoj parceli pre 2 godine, ali nas je bilo 20ak...eventualno 30.

Link to comment

Aj malo nek se maknu u druge delove grada, neka se marbovci i raznorazni neimari otkače od NBgda, ovo je stvarno previše i postaje pakleno za bilo kakvo funkcionisanje i život sem u 4 zida. Sa nepromenjenom infrakstruturom i žutim trakama koje provlače buseve na svakih pola sata i prazna taksi vozila, ali i buduću BAS, sledi igranka tokom većeg dela dana bez alternative.

Link to comment
Možda... 
 
NDB je organizovao protest na ovoj parceli pre 2 godine, ali nas je bilo 20ak...eventualno 30.
Kao i za pumpu, sad oni tamo vrište, pošto ovi sad kopaju i za rezervoar za gas...
E pa rođaci sad je kasno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...