Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Verujem da je to sve sklepano ispod svakog standarda... Jedan mu se bio prevrnuo i potonuo pretprošle zime ako se ne varam...
pa da kaze chovek petljaj po svojoj kuci kako hocesh, problem je shto tu treba da borave neki tudji ljudi :dry:

sent from bubamoto

Link to comment

I od ovoga će biti jedno veliko - ništa!
Nije Cunami jedini, a oni već imaju realno tajne sastanke sea nekim udruženjem vlasnika splavova kako da promuljaju da razmak između splavova bude manji nego što je sada planiran...
I ostale stvari...
No dobro je da ih se drži za ove druge stvari...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Nešto razmišljam, goreli su splavovi i ranije, ali mi se čini da su ovaj put mediji baš slabo ispratili sve s obzirom da je gorelo "u nizu". Nepratim medije baš pa možda i grešim ali imam taj utisak.

Link to comment
Nešto razmišljam, goreli su splavovi i ranije, ali mi se čini da su ovaj put mediji baš slabo ispratili sve s obzirom da je gorelo "u nizu". Nepratim medije baš pa možda i grešim ali imam taj utisak.
Mislim da su mediji ovo ispratili i iznad očekivanja, ali usledio je i damage control...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...