Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Grejanje juče i noćas slabo. Prvo sam mislila da mi.je hladno jer sam neispavana, ali posle videh na tviteru da se još neki žale. Blok 62 konkretno
SNG narode forumski

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Izgleda je od zgrade do zgrade slucaj. Kod zeninog brata moramo u majici da sedimo 63 blok, kod taste 63ci isto pretoplo, kod nas u 61 ove godine dosta hladnije nego prosle. Dolazili su iz infostana da mere i bilo je uredu, ali je meni subjektivni osecaj da nije ni prici proslogodisnjim temperaturama.

Link to comment

grejanje ochajno vec danima, a prvi put od slobodana naovamo ochajno za novu godinu.

 

ne znam kako je kod gangule nisam izlazila, niti cu, hudini isto nije zainteresovano, ode po kucama. kad pochnu da se jure spankerima, onda ce se smrzavaju po napolju. osecam se ko gospodja iz romana slobodana selenica kad iznenada banu partizani sa sela hihi.gif alternativno emilija popadic.

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment
25 minutes ago, napadaj said:

Ja videh neke snimke, ide "ne damo te, zemljo Nemanjića", jedino nisam provalio da li je to neki lajv KUD ili mp3.

Ako pričaš o ulici otvorenog srca kod opstine- live 4 devojčice i harmonikas. Malo dečijih pesama, a posle oj Kosovo, vidovdan, Mars na Drinu i još par sličnih. Potpuno neprimeren 

Link to comment
11 minutes ago, Lezilebovich said:

Ako pričaš o ulici otvorenog srca kod opstine- live 4 devojčice i harmonikas. Malo dečijih pesama, a posle oj Kosovo, vidovdan, Mars na Drinu i još par sličnih. Potpuno neprimeren 

 

Da, na to sam mislio. Uopšte ne kapiram otkud Šapiću prezupč na tu priču.

Link to comment
  Da, na to sam mislio. Uopšte ne kapiram otkud Šapiću prezupč na tu priču.

 

meni to nije chudno. istina ne znam zashto. mogao je i na partizane da okrene, imajuci u vidu parcelu kojom vlada, i to bi isto bilo lepo pozdravljeno. ko zna kuda misli chovek koji je verovao da mu nije dosta fakultet, nego mu i doktorat trebao unsure.gif 

ispade da je lik tupcha. ceo vek mokre glave, jebiga dry.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...