Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

5 hours ago, gospa buba said:

setila sam se, znachi jedan od njegovih glavnih rantova autobuskih bio je o tome kako mu je neko neshto platio legalno i drzava mu je to odmah registrovala tako shto mu je ukinula neke prihode po socijalnom/zdravstvenom osnovu. tako da treba oprezno sa tim, da se ne ojadi chovek za neshto nesigurno. drzavnih 10 hiljada po nekom osnovu ume da bude veliko ko kuca, kad ukinu. a oni samo vrebaju da se ne pojavi neki dinar s neke druge strane. po cenu da neizlechive bolesnike proglase izlechenim, i slichno...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

To ima logike. Al tuzan mi je. Postavi klip iz narodne kuhinje gde neka deca volontiraju, pa neki klip gde on kao trazi da ljudi salju humanitarne sms-ove (nesto crkveno)

 

On mucenik trazi da se salju pare crkvi a crkva ne zna sta ce sa parama. edit:  pisao sam pre pogledanog klipa, za ovo vredi donirati. Nadam se da se i oni sete da pomognu Kaletu (najverovatnije da je korisnik njihove kuhinje)

 

Quote

ja zivim od ovoga

Nadam se da je tacno al sumnjam. Ne izadje mi nijedan oglas.

 

@Блок_64

 

Ko je ova?

 

edit: ovde mu je svaka ka u Njegosa

 

Spoiler

 

edit: kad sam ga je sretao(pre sto godina) nije bio ovako pricljiv. Stavi slusalice od vokmena na glavu pa igra. Neumoran je bio.

Edited by katamaran
Link to comment
Quote

 

@Блок_64

 

Ko je ova?

 

 

 

Милица из његових клипова док их је снимао у школи..Сада јој је уметничко име нева наваро :3_grin:

Link to comment
1 hour ago, Блок_64 said:

 

 

Милица из његових клипова док их је снимао у школи..Сада јој је уметничко име нева наваро :3_grin:

:hail: blok brate bruklin brate blok bruklin bato....

Link to comment
1 hour ago, Блок_64 said:

 

 

Милица из његових клипова док их је снимао у школи..Сада јој је уметничко име нева наваро :3_grin:

Nadjoh posle preko image search al i internet slabo sta zna o njoj.

 

btw definitivno je pokusavao da zaradi od jutjuba

 

Spoiler

 

Buni me sto nema oglasa. Mozda je u medjuvremenu odustao od monetizacije. Mada sto mu neko rece u komentarima uz malo truda mogao je sigurno fino da poveca zaradu. Izgleda da se ne zaradjuje po pregledima nego po klknutim oglasima a on pravi kratke klipove pa ne stignu da stave puno oglasa i onda dzabe ti pregledi.

Edited by katamaran
Link to comment

Sutra ispred GO Novi Beograd udruženje Savski Nasip ide da potraži Gangulu , pošto je pričao po televizijama da su prošli put pobegli kad je izašao ...
Pa će sutra da ga potraže...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
43 minutes ago, Блок_64 said:

Ма који црни оф.Стварно ми жао човека.

Malo duzi klipovi, malo SEO, malo catchy thumbovi i ubedjen sam da bi mogao fino da zaradjuje. Ima gomilu subscriber-a i sasvim fin dnevni broj pregleda.

Link to comment
On 28.2.2018. at 11:38 PM, Frank Pembleton said:

Sutra ispred GO Novi Beograd udruženje Savski Nasip ide da potraži Gangulu , pošto je pričao po televizijama da su prošli put pobegli kad je izašao ...
Pa će sutra da ga potraže...

 

Šta bi sa ovim?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...