Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

2 hours ago, sekretar said:

Pokazna vezba u Zemunu devedestih je izgleda bila uspesna, sada je red da takav urbanizam vide i ostale BGD opstine

charobne devedesete, kad smo se kod poshte na stanici prvo na harikiri nabadali na roshtilj, pa onda pravo pod autobus :ph34r:

Link to comment
On 5.2.2018. at 5:48 PM, bigvlada said:

Ima toga i na NBGD, npr.  diler Škode u bloku 45 je kulturno zauzeo deo ulice, ogradio je i tu napravio privatni parking. 

Evo ga sad se sprema da na tom ili susednom placu digne osmospratnicu...

Link to comment
On ‎02‎.‎02‎.‎2018 at 9:34 AM, Frank Pembleton said:

E taj jel njihovo i ono pored auto puta sa helipadom što stoji već godinama...


...shiit has hit the fan....

Jeste, Verano, finansirala Intesa u picku investment ciklusa i onda propalo... nacuo sam da su napokon nasli investitora koji ce da ulozi, naravno da kupi dug uz znacajan diskont i nastavi sa zgradom, ali ne vidim da se bilo sta radi

 

Druga tema - za ovaj kiosk - ovo je neverovatno... bukvalno devedesete...

Link to comment
Jeste, Verano, finansirala Intesa u picku investment ciklusa i onda propalo... nacuo sam da su napokon nasli investitora koji ce da ulozi, naravno da kupi dug uz znacajan diskont i nastavi sa zgradom, ali ne vidim da se bilo sta radi
 
Druga tema - za ovaj kiosk - ovo je neverovatno... bukvalno devedesete...

Meni čovek rekao, da je biznimsen imao perfektan plan za tu zgradu da je sagradi i onda već kod pola gradnje da proda strancima koji će da dođu i da se ošuri od para za to...
Samo fale stranci...
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:


Meni čovek rekao, da je biznimsen imao perfektan plan za tu zgradu da je sagradi i onda već kod pola gradnje da proda strancima koji će da dođu i da se ošuri od para za to...
Samo fale stranci...

Iz prve ruke - ipak nije nadjen investitor, stecajni upravnik spv-ja (na kome je radjena investicija) trazi kupce....

Link to comment

instalirali neke kioske na ulazku u staromerkatorsku pijacu. bože me sakloni, niđe veze ni sa čime, autentična sns arhitektura

 

u drugim vestima proradio semafor kod gvera. pakao u najavi.

Link to comment
14 minutes ago, Barti66 said:

Krenuo da razvaljuje auto salon.

Da i izliva stubove....On će na tim temeljima da gradi tu stambenu zgradu....

BTW sutra valjda NDB na onoj livadi u bloku 63 pravi KZŠ da upozori na još jednu zgradurinu koja se uglavljuje na račun zelenih površina...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...