Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

E a ta robna kuća zvrji prazna već...ko zna koliko...


...shiit has hit the fan....

pa morala je hitno da se proda, jer socijalizam! ko da ne znash. bolje da zvrji trzishno, to je isplativije. ne moze drugachije [emoji99]

koji buraz je beshe vlasnik toga? :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

zar nije bio neki automobildzija? ili je to taj? u svakom sluchaju njemu se isplati da mu pare kupe prashinu. za moje pare drzava dobro pazi da ne ostane neki kusur sluchajno :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
52 minutes ago, Frank Pembleton said:

E taj jel njihovo i ono pored auto puta sa helipadom što stoji već godinama...


...shiit has hit the fan....

Beše Cepter to počeo da gradi, još početkom 2000ih?

Link to comment

stoji 30 godina bez problema.

kako to reshavaju u tako je svuda u svetu? mislim nije da je lik bankrotirao, samo je napustio objekat i sad mu rdja i staklo : unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

Danas sam video nekoliko radnika pored pumpe u bloku 63, imaju kamion na kome je postavljen generator (pretpostavljam, buka verovatno dolazi odatle) i neku skalameriju koja me najviše podseća na probnu bušotinu. Ne izgleda kao da je u pitanju odgušivanje kanalizacije a ni kamion nije cisterna. Da li je moguće da vrše sondažu terena pre gradnje? U pitanju je deo prema pijaci, gde redovno gostuje luna park. 

Link to comment
Danas sam video nekoliko radnika pored pumpe u bloku 63, imaju kamion na kome je postavljen generator (pretpostavljam, buka verovatno dolazi odatle) i neku skalameriju koja me najviše podseća na probnu bušotinu. Ne izgleda kao da je u pitanju odgušivanje kanalizacije a ni kamion nije cisterna. Da li je moguće da vrše sondažu terena pre gradnje? U pitanju je deo prema pijaci, gde redovno gostuje luna park. 

Verovatno, skoro je bio tender ili šta već...
Mislim da je direkcija dobila...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...