Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

19 hours ago, jorma shparga said:

ja se nesto bojim da ce zlotvori tu ipak nesto da urade.

jbg ravno je i nema prepreka, napravice neko sranje

 

pa naravno da će da urade nešto. očigledno je da će sve što im smeta u vezi BNVa odraditi, samo je problem što će to biti katastrofalno (videti pod Prokop žel. stanica). preseliće autobusku i napraviće užas u Jurija Gagarina i za stanovnike i za autobuse i putnike, ali će očistiti teren kod BNV.

Link to comment
12 hours ago, gospa buba said:

mhm. to nam je na nivou daj shta dash, atlantis, vechni pochinak atile hunskoga, troja, anything goes

sent from bubamoto
 

Ma šta god, samo neka ostane na nivou legende..

A tek kada naprave stadion tamo negdje u produžetku...pa još nacionalni, grandiozan već po imenu svom.

Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

moram priznati da mi izmice toliki strah od selidbe stanice na nbg

ako postoji dobra lokacija za centralnu stanicu to je u tom kraju

jedino ako ce gasne komore biti odmah na stanici (a i krematorijumi)

inace ako ti ljudi treba da mrdnu odatle bilo gde bice potpuno novi nivo pakla u celom tom delu nbgd

Link to comment
jedino ako ce gasne komore biti odmah na stanici (a i krematorijumi)
inace ako ti ljudi treba da mrdnu odatle bilo gde bice potpuno novi nivo pakla u celom tom delu nbgd
bice pakao da se stigne iz pakla bilo gde. to je problem.

sent from bubamoto

Link to comment

Izabran je izvodjac za postavljanje šina na mostu na Adi i prilazima. Ako sam dobro shvatio tramvaj iz pravca Jurija Gagarina će se na most peti tako što će skretati levo kod buvljaka, pa levo u Milutina Milankovića, pa levo u Đ. Stanojevića pa na most. Znači krug oko 42. bloka. Genijalno rešenje.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

Link to comment
27 minutes ago, pbg12345 said:

moram priznati da mi izmice toliki strah od selidbe stanice na nbg

ako postoji dobra lokacija za centralnu stanicu to je u tom kraju

 

problem je u tome što je tu i sada jako velika gužva i oko uključivanja na novi most i u svim mogućim smerovima. kad se tu doda još mnogo autobusa koji dovoze/odvoze ljude, pa onda još prevoza koji te ljude dovoze/odvoze biće tek haos. a da ne pričam o muci tih ljudi koji se iskrcaju da dođu do drugih krajeva grada. imaće na raspologanju 94, 95  i tramvaje.

 

Link to comment
2 minutes ago, yabadaba said:

Izabran je izvodjac za postavljanje šina na mostu na Adi i prilazima. Ako sam dobro shvatio tramvaj iz pravca Jurija Gagarina će se na most peti tako što će skretati levo kod buvljaka, pa levo u Milutina Milankovića, pa levo u Đ. Stanojevića pa na most. Znači krug oko 42. bloka. Genijalno rešenje.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 

 

konačeno ćemo i mi imati svoj krug dvojke.

Link to comment

da bi se narod razvezao odatle, gradski saobracaj ce morati da ubija kolko je dobar. e nece imati kuda da ubija, osim da pravi redove na mostovima :ph34r:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...