Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

A pukla je i cevka kod Starog merkatora

 

 

Cev koja je pukla na raskrsnici Bulevara Mihajla Pupina i Bulevara maršala Tolbuhina potpuno paralizovala taj deo Novog Beograda.

Saobraćaj je u velikoj meri otežan te se vozačima savetuje da izbegavaju ovaj deo grada.

Ono što pored bujice vode predstavlja problem jeste led koji se već polako hvata na onim delovima ulica gde je nivo vode niži, javljaju beogradski mediji.

 

 

 

 

 

Link to comment

pa jel kod starog il kod novog?

 

sinoc je kod novog bila zatvorena jedna traka za skretanje, ali se nije videlo shta je.

Edited by gospa buba
Link to comment

Pardon... novog.. .ziveo sam i kod starog pre 15ak godina :D

 

Juce je na uglu Umetnosti i Djindjica pukla cev, mislim da su to resili oko 14h

Edited by Milosh76
Link to comment

kodvas sam chula isto da je strava. tj ako si dole.

 

u bgd trenutno, nekidan stigla i uspjela da pokupim gripu valjda vec pri sletanju aviona.

dole je situacija takva da mi se stan, buduci da je prazan, dnevno provjerava jesu li prozori citavi. danas je doduse samo hladno, nema vjetra.

Link to comment

tamo i nije tolko strašno kao npr. u dubrovniku i konavlama. u ovom drugom palo 30cm snega, al to su hrvati pa i nije tolko strašno

:s_c:

Link to comment

[zorica_bilibajkić_on]

pariske komune zatvorene od fontane ka devetoj, kod starog merkiša upalilo reflektore, a bageri samo štekću. kolovoz je mokar al nije klizavo[

:zorica_bilibajkić_off]

Link to comment

zorice, za jedan sat, samo sad da organizujem neku ishranu, krecem peshke na teren da obidjem ceo krug, pod izgovorom da treba da razmrdam zglobove, a u stvari da shpijuniram drzavu ^_^

 

za to vreme, imamo svega, i internet se vratio, onaj koji placamo. blic kaze da je ovo najgore lajk ever -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...