Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ma s obzirom kako su ga karali, realno ne duguje nikom ništa, bio viđen za pedalu, sad može da pravi kombinu kakvu hoće, a ovi nek se češu što su ispustili da ga privuku kod sebe...

A nas što se tiče, ko nas šiša. Bićemo jebani svakako. Ionako su već godinu i jače iz grada menjali propise i smanjivali prava opština...

 

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

"dobijem ospice kad me neko pozove iz Demokratske stranke..."

                                                                - dr Gangula -

 

 

 

mog glas nije dobio :nobles:

Link to comment

Kakav užas napraviše na mestu lažnih Terazija...

 

Само се бувљак прелио 200м низводно.

Сад барем можеш да га заобиђеш ако идеш бициклом или пешке.

Link to comment

Kakav užas napraviše na mestu lažnih Terazija...

 

sto uzas? to je bogastvo kulturnih razlicitosti i duh slobodnog preduzetnistva :fantom:

 

nego hajde malo istorije

 

pocetak bloka 1 i prva zgrada tj. A1 soliter u koji sam se uselio 10 godina posle nastanka ove fotke koja je nastala u godini mog rodjenja

 

13010825_1091245457598419_47324770390935

Edited by Pontijak
Link to comment

"dobijem ospice kad me neko pozove iz Demokratske stranke..."

                                                                - dr Gangula -

 

 

 

mog glas nije dobio :nobles:

to je samo +, ispostaviće se

 

mislim, ne to što nisi glasovao za gangulu

^_^

Link to comment

Pa zar nije tu bio buvljak i pre Terazija?

 

Јесте, али сад се, како ми се чини, знатно проширио. Прешао је пола те парцеле ка Холидеј Ину.

Link to comment

Zimus im lepo sve to zaravnjali na delu koji je bliži Holidej Inu, pa tu dolaze kombijima i karavanima.

 

Uglavnom ono što ljudi bacaju u kontejnere NBG-a, a namenjeno za deponiju u Vinči završi tamo, vrlo retko pristigne roba sa raščišćavanja tavana i podruma.

Negde na sredini ima i "kafić".

Link to comment

Zimus im lepo sve to zaravnjali na delu koji je bliži Holidej Inu, pa tu dolaze kombijima i karavanima.

 

Uglavnom ono što ljudi bacaju u kontejnere NBG-a, a namenjeno za deponiju u Vinči završi tamo, vrlo retko pristigne roba sa raščišćavanja tavana i podruma.

Negde na sredini ima i "kafić".

 

jeste da postoji uzrecica da svaka roba ima svog kupca ali meni je neverovatno da djubre iz kontejnera uopste neko kupuje

 

mada, dusu dalo da se tamo snimaju kadrovi nekog filma sa postapokalipticnom temom

Link to comment

to je samo +, ispostaviće se

 

mislim, ne to što nisi glasovao za gangulu

^_^

 

mislim da ni socijlisti nisu ovoliko bili satanizovani koliko su danas "žuti"...

obzirom da stvarno poznajem neke ljude koji su i dalje tamo a mega su carevi i vrlo, vrlo pristojan i pošten svet - odlučio sam budem na braniku žutare™ :happy:

 

nek jede govna gangula, ne bi se pravio pametan da ga žuti riđi iz žutih nije napravio™

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...