Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

onaj što je jeo čokoladice ko blesav, milenković? ili onaj drugi što su ga navatali sa rukom u medu, ožegović?

 

 

u b70 je na prvim izborima sps nada popović-perišić izgubila od mihajla kovača stranka jugoslovena(ako se ne varam). tako da je, kako kaže muta nikolić, ovo sve normalno

:fantom:

Link to comment

meni je jedino krejzi shto oko nbg nije bilo nikakve panike tipa vrachar stari grad, kao uzece nam nece nam uzeti, a to je ipak najbogatija opshtina drzave, ili bar jedna od :unsure:

Link to comment

jedan od najvecih pluseva lokalnih izbora na nbgd, uz gangulinu pobedu, je svakako neulazak sps u lokalnu skupstinu. menja se glasacko telo.

:)

Link to comment

onaj što je jeo čokoladice ko blesav, milenković? ili onaj drugi što su ga navatali sa rukom u medu, ožegović?

 

 

u b70 je na prvim izborima sps nada popović-perišić izgubila od mihajla kovača stranka jugoslovena(ako se ne varam). tako da je, kako kaže muta nikolić, ovo sve normalno

:fantom:

 

da mihajlo stanovao u dvospratnicama kod mene dole, kod nasipa...

Link to comment

jedan od najvecih pluseva lokalnih izbora na nbgd, uz gangulinu pobedu, je svakako neulazak sps u lokalnu skupstinu. menja se glasacko telo.

:)

 

Mene je to sokiralo, iskreno...

Link to comment

jedan od najvecih pluseva lokalnih izbora na nbgd, uz gangulinu pobedu, je svakako neulazak sps u lokalnu skupstinu. menja se glasacko telo.

:)

Mi, dodjosi, smo donrli novi kvalitet. :fantom:

 

Potpuno mi je nejasno ovo okay gangule. Uopste nije imao agresivnu kampanju, nije palma da od njega zavisi pola grada, lokalni izbori bili u isto vreme kaf i republicki, a on razvalio. Najveca pobeda na lokalu, neverovatno.

Link to comment

Mi, dodjosi, smo donrli novi kvalitet. :fantom:

Potpuno mi je nejasno ovo okay gangule. Uopste nije imao agresivnu kampanju, nije palma da od njega zavisi pola grada, lokalni izbori bili u isto vreme kaf i republicki, a on razvalio. Najveca pobeda na lokalu, neverovatno.

nije nita pokvario. to je jednostavno. toliko nista nije pokvario da nije smetala ni ta nesrecna diploma iz nambije :rolf:
Link to comment

do rekonstrukcije pijace u bloku 44, ove od pre par godina, mogao se videti zalepljen visoko iznad ulaza u Višnjicu plakat sa njegovim likom za izbore 1990. godine. doduše, ja sam bio ubeđen da je plakat sa njegovim likom glasio na DS.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...