Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Prosle gpdine je dolazilo sa Ade, bio je neki otvoreni koncertni prostor ili tako nesto. Mislim da se skoro nikad ne cuje muzika sa splavova iz blokocva, bar je tako bilo u soliterima. Verovatno u 2/4 spratnicama je drugacije

 

pa ja sam to vece i bio u 4sprattnicama zato sam se i zacudio...Imam ortaka koji razvija teoriju da je neko drvece poseceno i da se otvorio "autoput" ka ovoj obali...

Link to comment

Počećeš da proučavaš metodologiju wolfpack-ova prilikom napada na trgovačke brodove i DIY uputstva za izradu kolumbijskih narko submersible-a

Ovo me jako zanima, informacije na PM!

Link to comment

Ovo me jako zanima, informacije na PM!

 

Ma zezam se. U mnoštvu reka i rečica imaš divlja brodogradilišta gde prave hmm podvodne brodove. Ne mogu da ih nazovem podmornica jer ne umeju da rone. Devet desetina tog plovnog objekta je pod vodom, pravi se od plastičnih masa kako bi bio što neupadljiviji za sonar. Nakrcaju ih drogom i voze do Kalifornije. Teško ih je uočiti jer imaju maskirne plavo zelene šare, iznad vode je samo mali deo koji omogućava navigaciju. Kada ih obalska straža spazi, potapaju brod tako da nema dokaza da su bilo šta radili. 

 

 

submarinos_del_narcotrafico_ampliacion1.

 

narco-submarinos.jpg

https://en.wikipedia.org/wiki/Narco-submarine

 

Molio bih moderatore da ovaj post prebace na temu o plovilima. Hvala. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

otvoren novi splav u 44. - paradox , drže ga dva momka iz Samostalnih Referenata. mislim da je zvanično otvaranje u nedelju, koncertom , naravno, Samostalnih referenata.

 

U nedelju, 17. aprila zvanicno otvaramo nas splav Paradoks velikom zurkom. Goste ce zabavljati, niko drugi do SAMOSTALNI REFERENTI smile emoticon
Ulaz je naravno besplatan. Sve pocinje od 14h i druzimo se ceo dan.
Podrzite nas i ovaj put kao sto ste to cinili i do sad. Paradoks music bar, Savski kej, blok 70, NBG.

12963863_1115173815211572_17808051531334

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Valjda u marketingu, bila neka drama oko neke tv top liste je jelenko bio sponzor a valjda ovi pobedili...

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

I niko da hejtuje pravljenje parkinga na zelenoj povrsini u bulevaru Zorana Djindjica?

 

Doduse, parking je neophodan...

Edited by Milosh76
Link to comment

I niko da hejtuje pravljenje parkinga na zelenoj povrsini u bulevaru Zorana Djindjica?

 

Doduse, parking je neophodan...

 

Неопходније је да се донесе пропис да не може да се гради пословна зграда за 500 запослених уз коју иде паркинг само за директоре.

Кад је направљен паркинг на почетку Ђинђићевог булевара, тамо се гужве уопште нису смањиле.

 

Link to comment

Meni je "divno" za parkiranje kad je neki rodjendan u decijoj igraonici, a da ne pominjem desavanja u Areni. Sa te strane treba parking, ali planski da se to radi,a ne kampanjski, bas pred izbore.

Link to comment

Неопходније је да се донесе пропис да не може да се гради пословна зграда за 500 запослених уз коју иде паркинг само за директоре.

Кад је направљен паркинг на почетку Ђинђићевог булевара, тамо се гужве уопште нису смањиле.

 

Pa to "oprostio" si nekom velikom investitoru i njegove troškove prelio na sve građane...Ovde je u pitanju GTC poslovna zgrada. Inače bilo je stalno kukanje dok je tamo bila 92-ka ali kad su se odselili ništa se nije smanjilo...
Link to comment

Неопходније је да се донесе пропис да не може да се гради пословна зграда за 500 запослених уз коју иде паркинг само за директоре.

Кад је направљен паркинг на почетку Ђинђићевог булевара, тамо се гужве уопште нису смањиле.

 

Da ne grešim dušu, sad se ne traži parking pola sata, nekad ga nađem i za manje od 5 minuta...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...