Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

65e1ca7f56192233e9e0ebfc0a3d5276.jpg

5dffc05b74804580c323c30a71b544e0.jpg

c04314df0f0d1eb4860841ae49934519.jpg

ae7c9467fdf1c630be05a1eebf7ebfba.jpg

5004b8aed6c47cbb8fd057fc7e282ceb.jpg
 

 

Zanimljivo stivo na 400 strana, uglavnom izajve, retke fotke (iz privatnih arhiva), intervjui, komentari itd.

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

nikada nesto nisam posebno obratio paznju na ovaj bend, bili su mi samo jos jedan od onih koje slusaju senzitivni istetovirani facial hair teksas bermudice vans patikice pc strejteri. onda cuo ovu pesmu i usro se u gace

 

 

posle nekog vremena, cuo i ovu i usro se dva puta

 

 

onda su resili da bas i nisu neki panksi vise, poceli da smisljaju kako da se obuku i snimali neki trash za Matador. i onda danas cujem ovo, i budem u fazonu: picketine.              pesme su nikad bolje. TSOL i Bauhaus 2000ih. mrzim ih. pesme su nikad bolje.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

nikada nesto nisam posebno obratio paznju na ovaj bend, bili su mi samo jos jedan od onih koje slusaju senzitivni istetovirani facial hair teksas bermudice vans patikice pc strejteri. onda cuo ovu pesmu i usro se u gace

 

 

posle nekog vremena, cuo i ovu i usro se dva puta

 

 

onda su resili da bas i nisu neki panksi vise, poceli da smisljaju kako da se obuku i snimali neki trash za Matador. i onda danas cujem ovo, i budem u fazonu: picketine.              pesme su nikad bolje. TSOL i Bauhaus 2000ih. mrzim ih. pesme su nikad bolje.

 

 

Citao ovo i mislio o cemu prica covjek (nije dala GEMA da vidim youtube ovdje kod mene)...i eto konacno i ja naletio na novi album. Muzicki gledano su se u medjuvremenu dotakli vise zanrova od - sta znam, igy popa, recimo. Zvuci catchy na prvo slusanje, jebiga iznenadilo me, ne znam sta da mislim. Vuce previse na Joy Division da bi bilo lose...ma nista, super ce da se uklope u ovaj ponovni goth revival i pisace se o ovome i slavice se ovo jos puno imam blagi osjecaj...taman cu da kupim nekoliko primjeraka nekog Ltd. edition vinila, ako bude - a bice - pa da prodam za koju godinu za velike pare :)

Edited by B_B
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...