Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

mislis 92 :fantom:

 

 

92,realno. :) Klikni,slusljivo je,ipak. ;)

 

da li ludi ste vi, punk in drublic je '94. posle njega ne bi bila nikakva steta da su se zakatancili.

 

mada zadnji zacudo ima odlicnih stvari. na primer:

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

jbg. Uvek ću se sećati koncerta u bgd po tome da se ničega ne sećam. Jedan od onih trenutaka kada staneš pred ogledalo i zapitaš se šta to koji kurac radiš. Al imam majicu sa koncerta.

Link to comment

ja ću ga se sećati po tome da sam dva i po meseca trenirao svaki dan da bih izdržao celokoncertno tabanje u grotlu moš pita i tako i bi dva i po sata prošla ko džoging i da me posle bed mjuzik odveo u bekstejdž da se upoznam s bendom i uručim im flašu džek denijelsa radi zasluga za razvoj 1 mene :fantom:

 

Link to comment

oho de si latentni aj pričaj nam malo kako ide muvanje riba s tim smislom za humor možeš odmah i na laugh topic da ne premeštamo :fantom:

 

Kamo srece da je humor. Jedini nacin da ti pobesnis je u opisu. Ti si ucestvovao u besnilu, sigurno.

 

A zasto se ti toliko nerviras, do tacke kada moras nekoga da uvredis, da bi se osecao dobro?

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...