Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

da i ja, al to su oni univerzalni

jab ako može neki ®️

 

kad mi se pokvario daljinski, u soni radnji u uscu su mi rekli da oni ne drze, vec da daljinske drzi servis na novom beogradu i napisali su mi na papiric brojeve telefona. mislila sam da je to taj. cek da prevrnem kucu, ako ne nadjem papiric, onda zovi sony bg da ti daju info. a posle reci i meni, jer ja i dalje operisem s tri dugmeta na daljinskom, navikne se covek na sve :D

 

eo inspiriso si me, nisam nasla papiric, a prosle nedelje sam naletela na njega. svejedno, pisala sam soniju i pitala gde ima daljinskog.

 

https://services.sony.rs/supportmvc/sr/Contact/Email

Edited by darling
Link to comment

bilo je 2-3 tezge u prva dva reda buvljaka na nbg i tamo su imali originale i kopije originala za LG i Samsung koji su mi bili potrebni, ništa nisam morao da tražim, pišem mejlove, kontaktiram ljude, razgovaram i saznajem

 

dobar dan el imate ovaj daljinski

 

imamo, original iljadu, kopija šesto, daj kopiju, doviđenja

Link to comment

bio i ja tako, i uzeo "original". al fali jedno dugme, onom kojim prozivaš meni za fino štelovanje kanala. msm nije da treba svaki dan al ovi dripci iz kablovske malo malo pa menjaju raspored.

 

fala svima na sovjetu

Link to comment

bio i ja tako, i uzeo "original". al fali jedno dugme, onom kojim prozivaš meni za fino štelovanje kanala. msm nije da treba svaki dan al ovi dripci iz kablovske malo malo pa menjaju raspored.

 

fala svima na sovjetu

Ја узимао такође на бувљаку.

За то дугме, пробај да га нису тутнули на неко друго место, иди дугме по дугме.

Мени су тако померили онај тастер за повратак на претходни канал.

Link to comment

Ne znam jel pitanje za ovu temu ali nema veze, moze valjda. Elem, radim u teretani od, lupam, 300 kvadrata, a vlasnik iste je dobio prostor na 5 godina pa nije ugradio centralno grejanje. Sta nam je najbolje za grejanje, kaloriferi ili neka druga varijanta, norveski radijatori, nesto trece? Klime za sad odradjuju posao ali nece moci na minusu. Imamo dva neka kalorifera ali nesto tipa 2 i 2 i po kilovata, to je smesno ako zahladi opasnije.

Link to comment

Рене је управу.Калорифери ће трошити бога оца струје а никада се нећете огрејати како треба.

Са друге стране зашто мислиш да вам постојеће климе неће одрадити посао.До -5 напољу би требало да греју без проблема.

Edited by Блок_64
Link to comment

Do -5 napolju je super, u tom slucaju nam ne trebaju ni kaloriferi, nego nema sanse da zima prodje sa temperaturama do -5. Ok, valjda nece biti ni kao prosla kad je jedno dva meseca bilo ispod -10 u proseku ali mesec ili dva ce biti hladnije od -5 sigurno... Sto se tice ovih inverter klima, vidim da od toga nema leba zbog cene. Vlasnik teretane je milioner ali nije iz SM i izdao je ovom mom prijatelju/gazdi a on nema para da baci 500-1000e ni za jednu inverter klimu a ne dve, koliko realno treba :D Jasno je da bi se dugorocno isplatilo ali jbg, mrka kapa od toga.

 

Dakle, navijamo za blagu zimu  :lol:

Link to comment

one grejalice na plin za baštu, pečurke

 

ja sa tim dogrevam magacin kada je kritična temp

 

ove što imam su bile oko 150 eur, ne sećam se tačno

 

14kw, kilo gasa na sat

 

doduše u magacinu je plafon visoko

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

Plin bez dobre ventilacije je precica za crnu hroniku.

 

Ja bih tu za prvu pomoc dok finansije ne dozovle stavio TA pec,dva komada.A kasnije klima sa inventerom i resio si problem i leti i zimi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...