Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Jel ima neko ideju kako ves masina moze da crkne izmedju korišćenja? Da je elektronika je nekako jasno jer ne daje znake zivota ali ne i kako se desilo u 4 dana izmedju korišćenja.

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Jel ima neko ideju kako ves masina moze da crkne izmedju korišćenja? Da je elektronika je nekako jasno jer ne daje znake zivota ali ne i kako se desilo u 4 dana izmedju korišćenja.

Pa možda je crklo nešto što se ne koristi na kraju procesa, a koristi se na početku.

Mislim, kad parkiraš kola a onda ne možeš da ih upališ posle a?

 

Jesam te sad zbunio a?

Link to comment

Crkla je skroz na skroz. Ne daje znake zivota, inace uvek svetli lampica kad je ukljucena u struju. Majstor dos'o, popravka 200-250e, kaze i sam kupite drugu masinu :). Jebiga. Da je riknula na pola pranja bilo bi mi jasno. Ovako koriscena je mozda u sredu, zavrsila sve regularno, u ponedeljak nista.

Link to comment

Da, napisah gore. Dijagnoza je 250e popravka, tj. kupite novu masinu. Nema onda sta drugo da bude (valjda), mada jos dve masine od komsija stoje pored i jos uvek rade. Jebem li ga.

 

Nasao sam ovo

 

Nije isti model, ali sam nasao i neki 'reset' za moju ali nije upalilo. Dodatni zbun je unela zena koja rece da je majstor iskljucio prekidac unutar masine, pa mi je to bila poslednja nada, ali gledao sam sad 15 minuta i nista ne vidim sta je mogao da iskljuci.

 

Nasao sam neke likove na Ebayu kojima mogu da posaljem plocu/pcb da je poprave. Krenuo sam sad da skidam i naravno supci je tako napravise da sad moram da trazim alat. Ja nemam, nema ni komsija sa svojih 16 miliona delova, tako da ono. 

Link to comment

da potražiš mišljenje drugog majstora? po neki put vredi.

 

kkažem zbog FPovog poređenja sa paljenjem kola. čuo sam par mišljenja zašto moje vozilo ponekad neće da upali.

Link to comment

Majstor je uzeo 26e da dodje, pogleda i kaze da nema leba od toga. U principu, nece ovde niko da se drnda s tim od ovih regularnih majstora. Za njih je popravljanje da poruce deo, zamene i napisu racun.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Hvaljeni neka su Ebay majstori. Poslase deo nazad, ugradjen iiiii ... lampice svetle. Masina je cak ispravno dijagonstifikovala da nema vode. Jer izgleda da vise ne radi slavina :isuse: . Pocinjem da mislim da me neko zajebava. Skinuo sam crevo i stvarno ne ide voda vise. Rezime: prvo je elektronika crkla sama od sebe, pa je slavina crkla sama od sebe. Popizd.

Link to comment

Hvaljeni neka su Ebay majstori. Poslase deo nazad, ugradjen iiiii ... lampice svetle. Masina je cak ispravno dijagonstifikovala da nema vode. Jer izgleda da vise ne radi slavina :isuse: . Pocinjem da mislim da me neko zajebava. Skinuo sam crevo i stvarno ne ide voda vise. Rezime: prvo je elektronika crkla sama od sebe, pa je slavina crkla sama od sebe. Popizd.

 

Чекао си две недеље да поправиш веш машину?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...