Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

@ stormy nema kod nas :(@ thermalcarape za stolice su skuplje nego ljucke, pet dolara po nozi. mozda bolje da stradaju decje :)osim toga, ionako su rasprodate, evo linka.http://charlesandmarie.com/chair-personality-socks

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

mogu ko ima dečje, ali dečje obično prate liniju prstju i pete, a to baš ne prijanja uz stoličanske noge. dry.gif
shtricnu se prsti i peta, odmah iznad pete, a rupa se spakuje u povijest. zamishljam mater i svekrvu, kojoj li ce se vishe svideti :lolol:
Link to comment

a da nalepiš na donje strane nogara ono italijansko što ima da se kupi u merkatoru a u pitanju je neki materijal kao tvrđi itison... neće da se čuje vucaranje, neće da se ogrebe parketa u krajnjoj liniji, znaš li da u Japanu nemaju nameštaj ^_^

Link to comment
a da nalepiš na donje strane nogara ono italijansko što ima da se kupi u merkatoru a u pitanju je neki materijal kao tvrđi itison... neće da se čuje vucaranje, neće da se ogrebe parketa u krajnjoj liniji, znaš li da u Japanu nemaju nameštaj ^_^
ah. nemaju ni decu u japanu, valjda. inache di bi ih drzali u onim kutijicama :kraljica predrasuda: :Pto iz merkatora se ostruze da prostish sa nogara za cirka 15 dana, onda se i parket ulepi tim fantastichnim lepkom, onda se na lepak ulepi sve sto cheljad ispusti, od grisnina do prebranca :Da nad odlepljenim komadicima sam bar 4 puta drzala konzilijum da se setim od chega mi je to i odakle za milog boba izvire :o ...
Link to comment
ah. nemaju ni decu u japanu, valjda. inache di bi ih drzali u onim kutijicama :kraljica predrasuda: :Pto iz merkatora se ostruze da prostish sa nogara za cirka 15 dana, onda se i parket ulepi tim fantastichnim lepkom, onda se na lepak ulepi sve sto cheljad ispusti, od grisnina do prebranca :Da nad odlepljenim komadicima sam bar 4 puta drzala konzilijum da se setim od chega mi je to i odakle za milog boba izvire :o ...
jbt mislio sam da se ovde pzd na majstore ovo uradi se sam kutak. Kupis teflon u sipki odseces kolutice kanes malo ruskog lepka sto lepi mostove i prilepis na stoliconogare. posle se sa njima klizas za milku babovic.
Link to comment
jbt mislio sam da se ovde pzd na majstore ovo uradi se sam kutak. Kupis teflon u sipki odseces kolutice kanes malo ruskog lepka sto lepi mostove i prilepis na stoliconogare. posle se sa njima klizas za milku babovic.
charapice nam se vishe svidzaju.pzd za majstore :rolf: Edited by thermal bug
Link to comment
to iz merkatora se ostruze da prostish sa nogara za cirka 15 dana, onda se i parket ulepi tim fantastichnim lepkom, onda se na lepak ulepi sve sto cheljad ispusti, od grisnina do prebranca :D
gospa bubo, ne znam sta su vam Slovenci prodali, ali ja sam na sto od masivnog drveta koji mi je napravio neki policajac iz Kikinde (pravi stolove kakve 'oces, pod uslovom da pristanes da u njih ugradi oblutke i skoljke, mnogo voli covek oblutke i skoljke) nalepio obican samolepljivi filc, to cudo funkcionise odlicno. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
jbt mislio sam da se ovde pzd na majstore ovo uradi se sam kutak. Kupis teflon u sipki odseces kolutice kanes malo ruskog lepka sto lepi mostove i prilepis na stoliconogare. posle se sa njima klizas za milku babovic.
fonTelefone, jesi li odistinski to probao? Sumnjiva mi ta rabota. Teflon po definiciji slabo prima lepkove bilo koje sorte, a onda na kraju lepak pred kojim teflon poklekne ne mora nužno da prione na onu drugu stranu, pogotovo ako je to drvena noga od stola.Čarapice mogu biti simpatične, ali ima očas da se probuše na mestu gde je pritisak najveći, čak i ako se predmet ne pomera puno.Meni posao rade te filcane samolepljive podloške, ima ih u raznim veličinama po većini prodavnica sa materijalom za drvodeljstvo i nameštaj.
Link to comment
fonTelefone, jesi li odistinski to probao? Sumnjiva mi ta rabota. Teflon po definiciji slabo prima lepkove bilo koje sorte, a onda na kraju lepak pred kojim teflon poklekne ne mora nužno da prione na onu drugu stranu, pogotovo ako je to drvena noga od stola.Čarapice mogu biti simpatične, ali ima očas da se probuše na mestu gde je pritisak najveći, čak i ako se predmet ne pomera puno.Meni posao rade te filcane samolepljive podloške, ima ih u raznim veličinama po većini prodavnica sa materijalom za drvodeljstvo i nameštaj.
pa lepo uzmi ruski lepak http://tinyurl.com/2ekafqw.
Link to comment
gospa bubo, ne znam sta su vam Slovenci prodali, ali ja sam na sto od masivnog drveta koji mi je napravio neki policajac iz Kikinde (pravi stolove kakve 'oces, pod uslovom da pristanes da u njih ugradi oblutke i skoljke, mnogo voli covek oblutke i skoljke) nalepio obican samolepljivi filc, to cudo funkcionise odlicno.
gosn marko, ne znam kakvu cete djecu vi imati, al ako vam budu preguravala masivni stol preko sobe peshes puta dnevno, ni vama nece ostat f od filca :D
Link to comment
gosn marko, ne znam kakvu cete djecu vi imati, al ako vam budu preguravala masivni stol preko sobe peshes puta dnevno, ni vama nece ostat f od filca :D
Cime ti ranis decu?
Link to comment
gosn marko, ne znam kakvu cete djecu vi imati, al ako vam budu preguravala masivni stol preko sobe peshes puta dnevno, ni vama nece ostat f od filca :D
filc je bljak. na njega se hvataju dlačice tepiha, "mace", i ostle gadnoizgledajuce čestice.u mom skromnom domu posao je završila - guma. s lepkom koji je mozda ruski, a i ako nije drži kao da jeste.više ne jurimo sto po sobi i živimo mirno i spokojno. na stolu držimo noge dok gledamo filmove.poz
Link to comment
Cime ti ranis decu?
ne pratish mladicu. pitanje je chime ce gosn marko da rani decu, imajuci masivni stol za fitnes. mi mozemo da se odamo normalnoj ishrani, poshto nam je namjeshtaj ovozemaljski i u skladu sa gravitacijom.
filc je bljak. na njega se hvataju dlačice tepiha, "mace", i ostle gadnoizgledajuce čestice.u mom skromnom domu posao je završila - guma. s lepkom koji je mozda ruski, a i ako nije drži kao da jeste.više ne jurimo sto po sobi i živimo mirno i spokojno. na stolu držimo noge dok gledamo filmove.poz
ja neeemam tepih :cry: Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...