Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pozdrav forumasima fuzbalerima, i hvala na gostoprimstvu.Istovremeno se izvinjavam saigracima sto sam smetao, ne mogu da obecam da se nece ponoviti :D Strateska greska nacinjena je odlukom da sa Trga do balona idem pesaka, tako da sam vec stigao crknut :D Ne mogu da potvrdim Petkovicevu tezu da je bio najbolji, njih dvojica-trojica su pravila probleme, zujali levo-desno, i u magnovenju i borbi za dah i puko prezivljavanje, ko ce da ih razlikuje :)

Link to comment

Startna teza ti je bila losa jer nisi uplanirao 3. poluvreme. Da si imao takav motiv, opet bi crkao, ali bi pod naletom silne motivacije slicno Harperu resetao nasu mrezu :lol: Preza je MoM, a dao je i najlepsi gol (pod precku) :)

Link to comment
Pozdrav forumasima fuzbalerima, i hvala na gostoprimstvu.Istovremeno se izvinjavam saigracima sto sam smetao, ne mogu da obecam da se nece ponoviti :D Strateska greska nacinjena je odlukom da sa Trga do balona idem pesaka, tako da sam vec stigao crknut :D Ne mogu da potvrdim Petkovicevu tezu da je bio najbolji, njih dvojica-trojica su pravila probleme, zujali levo-desno, i u magnovenju i borbi za dah i puko prezivljavanje, ko ce da ih razlikuje :)
Realno - pokazao si se! Mada ima par zamerki... u kafani si bio nevidljiv k'o stealth, slab ti je pregled jelovnika, slab cug na pivu... jednostavno vidi se da nemas snage za 3 poluvreme... moras ozbiljno da poradis na tome! Vidimo se u utorak :)
Link to comment
A kako sam davao golove i levom i desnom nogom? :lol:
Ja se na tvom mestu ne bih javljao, primio si gol kroz noge cak i od mene. Jeste da je udarac bio razantan, da si ga bar ulepsao svojom paradom :D
Link to comment
Startna teza ti je bila losa jer nisi uplanirao 3. poluvreme. Da si imao takav motiv, opet bi crkao, ali bi pod naletom silne motivacije slicno Harperu resetao nasu mrezu :lol: Preza je MoM, a dao je i najlepsi gol (pod precku) :)
Harper je svoj dug domovini forumskog fudbala oduzio 1 sijasetom golova i asistencija. -_- A onu prokletu kobasicu nisam uspeo da ukrotim sledeca 4 sata. :(
A kako sam davao golove i levom i desnom nogom? :lol:
Ti bi mogao da porazmislis o promeni balona ili da pocnes polako da se privikavas na ovaj minijaturni stiskavac. Sinoc smo te izbusili k'o kantu, cak je i Posrbica bolje izgledao na golu od tebe. :unsure:
Link to comment
Harper je svoj dug domovini forumskog fudbala oduzio 1 sijasetom golova i asistencija. -_- A onu prokletu kobasicu nisam uspeo da ukrotim sledeca 4 sata. :( Ti bi mogao da porazmislis o promeni balona ili da pocnes polako da se privikavas na ovaj minijaturni stiskavac. Sinoc smo te izbusili k'o kantu, cak je i Posrbica bolje izgledao na golu od tebe. :unsure:
Mrzelo me da branim, znao sam da smo bolji... :)
Link to comment
Mrzelo me da branim, znao sam da smo bolji... :)
Samo probaj to da izvodis kad se grobari budu probudili iz zimskog sna i poceli da se vracaju na teren. Noge cu ti slomiti. angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...