Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Divno. Nije prosao cak ni jedan termin a opet stare boljke. Izgleda da ce ovaj popust koji smo dobili koristiti neki ljudi sa manje ivenata™.Jebite se.

Link to comment
Jel' se to Adasevic utatio? :)
Ja imam jos 2 i kusur meseca fore, za sad samo proslavljam :)Gde su sad ti novi kolacici, i potencijalni FFovci? Jel Nikodije uspeo da nahvata vazduh od proslog puta?
Link to comment

Pozovite jos troje ljudi sa strane i to je to. Ja sam jos pre dve nedelje rekao da treba da se prosiri broj ljudi koji su potencijalni ucesnici FF i da se na vreme svi izjasne kako bi mogle da sa nadju zamene.

Edited by BarryWhite
Link to comment
Pozovite jos troje ljudi sa strane i to je to. Ja sam jos pre dve nedelje rekao da treba da se prosiri broj ljudi koji su potencijalni ucesnici FF i da se na vreme svi izjasne kako bi mogle da sa nadju zamene.
E, neka si nam ti rekao jos pre dve nedelje. :lol: Forumski fudbal je od pocetka otvoren za sve forumase koji vole i hoce da igraju fudbal i niko ne moze da se "pohvali" da je naisao na bilo kakav drugi docek osim prijateljski. Sad, da privodimo ljude na silu da igraju i nije neki stos, zar ne?
Link to comment
E, neka si nam ti rekao jos pre dve nedelje. :lol: Forumski fudbal je od pocetka otvoren za sve forumase koji vole i hoce da igraju fudbal i niko ne moze da se "pohvali" da je naisao na bilo kakav drugi docek osim prijateljski. Sad, da privodimo ljude na silu da igraju i nije neki stos, zar ne?
Pa ne citaju bas svi sve teme i PDF-ove a kad sam rekao sa strane mislio sam i na ljude van foruma.
Link to comment

Nebojsa i ja smo dovodili ljude sa strane kad je falilo. Lebron je jednom doveo komsiju i njegovog drugara, Harper nekog svog druga... ok je da se desi nekad da nas nema dovoljno pa da se dovede neko za ispomoc. Nije ok da ne mozemo da se skupimo svaki drugi put...Od kako se povredio smorenko, a Ucha i Flegma poceli da nas kuliraju, konstantno imamo problem sa skupljanjem. Skrpite se nekako za ovaj put, a ja cu u buduce da gledam da ako se do 15h ne javi dovoljno ljudi, dovlacim ljude sa strane. Znam ih dosta koji hoce da igraju, pa cenim da nece biti problem da se skupimo ako fali par ljudi...

Link to comment

U pravu je Harper, vidimo se sledece nedelje ako se skupimo...odlozio sam neke stvari zbog fudbala, ali posto nas ocigledno nema dovoljno, onda cu da ih ispostujem tako da vise ne racunate na mene danas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...