Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Bio sam na iventu i plan je bio da isti prekinem kako bih pokupio onog banovanog manijaka i kako bismo došli naa fudbal. Dotični mi u 8 javlja da su na forumu "svi otkazali i da se fudbal neće igrati", ja opsujem onako masno i ostanem na iventu. Sad vidim da je to bilo malkice kreativno tumačenje, a i ja sam mentol što nisam proverio preko mobilnog. Vidim da me je i Lebron zvao na drugi telefon koji sam ostavio kod kuće. Izvinjavam se, sledeći put ću proveriti.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebiga, ja sam sinoc zvao gazdu, izvinio se, rekao je da nema problema. Necemo placati termin ali ajde da se organizujemo da se ne ponavlja ovako nesto. Ako smo godinama mogli i po celo leto kad su odmori i razne druge situacije, ne vidim sta je problem sad, posebno kada smo dobili termin koji smo trazili? Ako treba, ajde da se izjasnimo ko misli redovno da dolazi a ko ne pa onda da vidimo kako i sta...Evo ja sam prvi za redovne, utorak mi je za fudbal rezervisan. :)

Edited by LeBron
Link to comment

Ja sam od ranije rekao da na mene ne racunate kao redovnog, u principu mi termin bas i ne odgovara ( bio sam za onaj predlog da igramo od 20h ali posto je vecina bila za to da se igra od 21h logicno da je taj termin izabran ).Druga stvar koja bi trebalo da se uvede jeste da se najkasnije do ponedeljka svi izjasnimo da li dolazimo ili ne, cak i ako niste u prilici da pisete na forumu mozete da posaljete poruku nekom.I najbitinija po meni stvar je da se baza potencijalnih ucesnika forumaskog fudbala prosiri, 12-15 ljudi je malo ako mora da se skupi bar 10 ljudi. Ja organizujem basket subotom i treba mi svaki put 12 ljudi a imam u opticaju 30-tak njih. Ako vec nema zainteresovanih sa foruma onda nek neko pozove par ljudi sa strane da dodju, bolje nego da se uopste ne igra fudbal...

Link to comment

Ja sam svakako redovan. Juce sam bio na sluzbenom putu i najavio sam da postoji mogucnost da necu stici. Kad sam saznao javio sam nebojsi koji je to javio ovde...

Link to comment

Redovan, osim kad sam na sluzbenom putu koji ne mogu da pomerim, o cemu cete uvek biti blagovremeno obavesteni, najmanje dan unapred. Meni je utorak vec odavno rezervisan za forumski fudbal i nikad nista ne planiram za taj dan.

Link to comment

Apropo Barryjevog apela za prosirivenje baze forumskih fuzbalera, prijavljujem se. Jes da imam masu (bez ubrzanja) koja je u koliziji sa ozbiljnim fuzbalom, ali intuicija mi govori da bih se samo uklopio u sivilo, a ne da bih strcao :D

Link to comment
Apropo Barryjevog apela za prosirivenje baze forumskih fuzbalera, prijavljujem se. Jes da imam masu (bez ubrzanja) koja je u koliziji sa ozbiljnim fuzbalom, ali intuicija mi govori da bih se samo uklopio u sivilo, a ne da bih strcao :D
Primljen si. :) Mnogo ljudi sa masom i bez ubrzanja igra ff...
Link to comment
Primljen si. :) Mnogo ljudi sa masom i bez ubrzanja igra ff...
Hvala ;) Ukapirao sam da si ti glavni za organizovanje projekta, i da je termin utorak u 9. Ostale detalje bi mogao na private da mi saopstis (gde, za koje pare, i slicno). Ne bilo ti zapovedjeno.
Link to comment
Hvala ;) Ukapirao sam da si ti glavni za organizovanje projekta, i da je termin utorak u 9. Ostale detalje bi mogao na private da mi saopstis (gde, za koje pare, i slicno). Ne bilo ti zapovedjeno.
Razmena vizitki... ako zadovoljiš - igraćeš... itd. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...