Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

700 metara od Trga, hhhahahhahahahahaha :lol:Dobro, oprašta im se zbog inventivnosti. A sada igramo i na stadionu koji ima ime, spremite se za ljute okršaje na Šipad Areni :lol:Dorćolci, vi sada imate ključni zadatak a to je pronalaženje dobre i autentične dorćolske kafančine u blizini.

Link to comment
700 metara od Trga, hhhahahhahahahahaha :lol:Dobro, oprašta im se zbog inventivnosti. A sada igramo i na stadionu koji ima ime, spremite se za ljute okršaje na Šipad Areni :lol:Dorćolci, vi sada imate ključni zadatak a to je pronalaženje dobre i autentične dorćolske kafančine u blizini.
700 metara na sankama. :D Da je Petovic na ovom terenu onako ljusnuo kao onomad na Juznom Bulevaru teren bi smesta bio prekrsten u She-pad. :lol:
Link to comment

Prenosim vam saopštenje u celosti:

Poštovani ljubitelji Forumskog Fudbala,Želim ovim putem da se obratim Vama, kao i fudbalskoj javnosti Srbije povodom izveštaja i izjava koji su se pojavili u medijima poslednjih dana, a odnose se na početak nove sezone Forumskog Fudbala u kojoj bih, navodno, trebalo da nastupam i ja.Administrator Parapsihopatologije i Moderator podforuma Sport na istoj, Tičoslav Mizoginović Uča je na osnovu svojih ovlašćenja, vizije foruma i koncepta podforuma odredio spiskove forumaša na koje podforum Sport u narednom periodu više neće računati, kao i listu igrača koji bi u budućnosti predstavljali pojačanja nekih drugih podforuma. Ova mračna "transfer lista" predstavljena je upravi foruma, od koje je T.M. Uča dobio punu podršku. To su činjenice koje se ne mogu poreći.Sa istim tim igračima na koje ne računa u narednom periodu, uprava podforuma Sport sada pokušava da preko raznih agenata i drugih posrednika postigne dogovor o mom budućem statusu na Forumskom Fudbalu. Ovi dušebriznici se javljaju sa svih strana - od Srema do krajnjeg severa Bačke - i nude mi da u mom najboljem interesu pronađu najbolje rešenje za moj prelazak u drugoligašku zonu Parapsihopatologije i nastupanje u novoj sezonu Forumskog Fudbala.Želim da kažem da sve što je nakon mog odstranjivanja iz prvog tima podforuma Sport rečeno na temu mog budućeg statusa, predstavlja samo neuspešnu projekciju pojedinaca i njihovih interesa koji žele da ja pišem i igram po njihovom diktatu. Kako Maršal Tito to nije učinio pritisnut na Sutjesci, to ni ja neću popustiti pred ovim lažnim dušebrižništvom niti ću nastupati za fudbalski tim koji mi zabranjuje da pišem o fudbalu. Da se igra Forumski Bridž ili nešto drugo što sa fudbalom nema veze, možda bih i razmislio.Prema tome, sve spekulacije o mom nastupanju na Forumskom Fudbalu kao i dobrovoljnoj selidbi u niži forumski rang, netačne su i zlonamerneVidmo se sutra pod uslovom da obezbedite kafanu sa dobrim ćevapima.FilipenkoPS posebna poruka Dalglisholjubiteljima: i nad Adžićem ima Adžić!
Edited by beowl
Link to comment
Jeste u 21h... Meni kao bilo bolje, pa sam juce otisao na fudbal... jedva preziveh... danas dolazim, al se prijavljujem za ono mesto kampera :)
Posle ovolike pauze ionako ce biti toliko kampera da ce nam fudbal liciti na vojnicki logor na terenu posle povecerja.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...