Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Btw, ako neko ima neki fin oblik bandažirunga za kolence, bio bih mu zahvalan na pozajmici za večeras.Kateter, guska, invalidska kolica i oprema za infuziju su takođe dobrodošli, ali prvonavedeno je prioritet.

Link to comment

Brutalno ponizavanje Tolepenka i njegove druzine. Nije im pomogla ni leteca dadilja. Ponizavanje je bilo toliko da Mrzioci™ nisu uspeli da stignu rezultat iako je glavna vedeta, zvezda vodilja, spiritus movens i ovan predvodnik ekipe Ljubljane, mladjahni i vitki Harper Lee napustio teren ispracen 1 freneticnim aplauzom sa tribina nekih 15 minuta pre kraja. Tako je i moralo da bude s obzirom da se na terenu konacno pojavio 1 Stub Odbrane, Povezivac Redova i Ubojiti Strelac, Henrik Larson zvani Henrik Larson. Istina samo tokom prva dva poluvremena :( , na opste iznenadjenje, uzas i ocaj ljubitelja celih utakmica (stvarno, gde nestade, bre, kretenu jedan, ugrejalo ti se pivo) HL je iznebuha resio da okaci kriglu o klin. Vece je dodatno ulepsao Toni Adams koji je sa sobom doneo najnoviju podnu lampu nabavljenu u Amsterdamu.Kolika je bila dominacija prvih 45 minuta dovoljno govori da smo imali vise suteva u Flegminu cevanicu nego protivnik suteva na gol.Yet, utisak veceri je bio Delija 67 koji se, suprotno svom dobrom obicaju, uz neki bijedni i jedva smuljani izgovor pokupio iz Nebojsinih kola i netragom nestao u pravcu Knez Mihajlove. U kakvu li je stetu dobri Preza krenuo u te sitne sate valjda cemo saznati na love topiku. :)

Link to comment

Neobično mi je zadovoljstvo da primetim da je ekipa bila odlično vođena i spremana i za vreme mog višegodišnjeg odsustva, što dokazuje da je klub žigoljubitelja zasnovan na zdravim osnovama, pažljivom planiranju i odličnoj geronto omladinskoj školi. Pobeda je mogla biti i ubedljivija da pri kraju nisu zaigrali petlići, da i oni osete čar derbija i popasu malo veštačke trave i onih gumenih kuraca što je drži na okupu.Protivnik je još jednom pokazao svu zastarelost jedne koncepcije igre, u kojoj dva mala, brza i laka špica (Filipenko i Flegma) bivaju pojedeni od strane protivničke odbrane. Što se mene tiče, zadovoljan sam što nisam krenuo putem velikana kao što su Antonio Puerta i Mark Vivien Foi, vidi se da mi nedostaje vazduha u plućima, utakmica u nogama i nogu u dupetu, ali se nadam da će mi se forma podizati kako utakmice budu odmicale, mada nije zgoreg imati i nešto jačeg protivnika.

Link to comment

Zamalo da zaboravim. :isuse: Svi smo zeljno iscekivali Barry-ja da nam licno objasni kako to nismo opljackani u Istambulu ali se isti nije pojavio. No, nema veze, sve argumente smo ostavili u supi iza kafane. One koje Dubravko nije zakljucao u sef da policija slucajno ne naleti na njih. Tako da je rasprava samo odlozena ali nije zaboravljena. :wicked:

Link to comment

Prva pobeda nakon par meseci, i odmah se raskokodakali na sve strane :lol: Objektivno™, sami smo krivi za poraz. Toliko smo promašili iz situacija na 1-2 metra ispred gola, mislim da smo po tome sinoć gotovo stigli i Žigića, lično :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...