Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema nishta od toga druzze radashine. samarićaninu pička popila mozak, i još se zaposlio. drug duci ima okoštavanje kičme. to mu od starosti, kaže. brat hido kvizo veze na petoparcu al neke matorke po inozemstvu. recituje im poeziju kroz anagrame u pauzama uz cigarete. ništa od njega i trčanja kad/ako se vrati. modzo. :mellow: . jel taj živ. bilo tu još nekih indijanaca, al ko će sve popamtiti..eh...

Link to comment
Ništa, bićete svežiji i radosniji kad me vidite u sledeći utorak.
Teško, pošto se sledećeg utorka igra fudbal, pa nećemo ići na koncerte, predavanja i kurseve, te su male šanse da te sretnemo... angry.gif Edited by Filipenko
Link to comment
nema nishta od toga druzze radashine. samarićaninu pička popila mozak, i još se zaposlio. drug duci ima okoštavanje kičme. to mu od starosti, kaže. brat hido kvizo veze na petoparcu al neke matorke po inozemstvu. recituje im poeziju kroz anagrame u pauzama uz cigarete. ništa od njega i trčanja kad/ako se vrati. modzo. :mellow: . jel taj živ. bilo tu još nekih indijanaca, al ko će sve popamtiti..eh...
ako oćete da peglamo ja sam sledeći petak slobodan, a verovatno i ovaj
Link to comment
ako oćete da peglamo ja sam sledeći petak slobodan, a verovatno i ovaj
oćete. dakle radiša ti i ja. ako se javi još neki feget iz futoga i okoline, dobrodošao je.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...