Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

?!? :mellow:
Znam da si zabrinuta za njegovo zdravstveno stanje, te mi dozvoli da razgrnem te tmurne oblake i uveselim nakislo lice informacijom da je bilo 7:7.

Nezgodno je stao, ne bi trebalo da je išta ozbiljno, mada on to najbolje zna...:)

Link to comment

Ziv, zaradio longetu na 7 dana, sledi mi i jednomesecna pauza od velikog derbija. Nisam nista slomio, samo istegnuce, a i desavalo mi se to i ranije sa skocnim zglobom, mada nikad na fudbalu.

Link to comment

sinoć, dementna od gripe i smrznuta mozga izjavih kako mislim da goofs igra za ljubitelje, a on umal da strada od njihove noge. izvini goofse (oporavi se brzo)!

Link to comment
Znam da si zabrinuta za njegovo zdravstveno stanje, te mi dozvoli da razgrnem te tmurne oblake i uveselim nakislo lice informacijom da je bilo 7:7.
hvala :Dsledeći put ili osvetite nejač, ili krljajte nekog drugog za sreću, dok se goofs ne oporavi da može ponovo da strada.
Link to comment

Forumaški fudbaleri, aj nek mi neko od šofera objasni kako da najlakše stignem kolima do tog terena trudbenika, idem u nedelju pre podne tamo da gledam nekog klinca. Hvala unapred

Link to comment

Prati putanju autobusa 65 i tamo kada obilazi groblje i u jednom trenutku skrene levo, ti takođe skreni, ali odmah zatim u prvu ulicu desno, videćeš tablu za restoran Tiha Noć sa strelicom udesno. Nakon toga, samo pravo, pravo, pravo, dok ne dođeš na kraj sveta.

Link to comment

Ja se izvinjavam, potpuno sam smetnuo sa uma da 7. rujna gospodin Jello Biafra održava večernje predavanje u holu Politehničke akademije na NBG, tako da će povratak velikog Larssona na veštačku podlogu biti odložen za 7 dana.

Link to comment

Pozdrav FFovci,s obzirom da gospodin Larson odlaze svoj povratak na neodredjeno, uzimam slobodu da se prijavim za utorak (naravno, ukoliko ima mesta). Imam snage za dobrih 4,5 minuta laganog trckaranja pored martinele (za svaki slucaj)...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...