Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Grobara će ipak biti dovoljno, tako da neće biti uručivanja markera par forfe. Koliko ih puštamo, ne kapiram kako nam ih do sada ne uručiše regularnim putem...

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper lee

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo nije bilo prvo, ali će sasvim sigurno biti poslednje puštanje sa naše strane. Sve što je lepo ima kraj, ali to ne znači da je i kraj bio lep. U prevodu, morali su da nam povrede rekonvalescenta belaja za koga smo igrali, te smo na brzaka primili par golova dok smo bili u šoku i gledali kako ih nije sramota. Nakon par dobrih prilika na početku za nas, rezultat je bio 0-0 dosta dugo. Potom je usledilo šokantno vođstvo cigana, pa nepriznat gol beowla koji je - na usporenom snimku se jasno vidi - bio više nego regularan, praćeno frustracijom što protivnik nije u stanju da džentlmenski podnese naše puštanje, nego je nasrnuo i na našeg golmana Rođu, uspešno mu nanevši lakše telesne povrede.Čestitke ciganima na pobedi, grobarima na puštanju. Od sledeće nedelje puštanja nema, a Smorenko će se sigurno postarati da taj bojler iz stomaka premesti u kupatilo...Kompleksi su neizlečivi...

Edited by Filipenko
Link to comment

Kad pre stize kuci?Lepo si ovo ispisao,verovatno verujuci da ako prvi napises pomislice ljudi da je istina... :P Istina je malo drugacija...Belaj se koliko sam video sam povredio(misic),za beowlov sut smorenko i aca(vasi igraci) odmah rekli da nije gol,Rodji ste vise povreda naneli vi nedodavanjem lopte :D A sada malo o utakmici.Prvi put u istoriji ff-a jedna ekipa je mec zavrsila sa 0(nula!) postignutih golova.Rezultat 4-0 dovoljno govori o nasoj igri.Inace,na Filipovo insistiranje,mec se igrao na velikom terenu,verovatno da nam martinela ne pomaze vise.Kompleksi su neizlecivi...

Link to comment
Rezultat 4-0 dovoljno govori o nasoj igri.Inace,na Filipovo insistiranje,mec se igrao na velikom terenu,verovatno da nam martinela ne pomaze vise.
:Hail:
Link to comment
Prvi put u istoriji ff-a jedna ekipa je mec zavrsila sa 0(nula!) postignutih golova.
:pera:Je l' to izostao nefter party u Pahooljici? Edited by Sam Spade
Link to comment

Filip morem promasenih sansi smatra situacije kada je dobijao loptu na par metara od gola i bio izblokiran. Imali ste cirka 1 sansu pre naseg vodjstva koja je plod dobre akcije i koju je lebron odlicno odbranio. S druge strane smo i mi imali nekoliko lepih akcija i prilika. Iz jedne takve sam ja i dao gol za 1-0. Belaj se samopovredio tj. onbnovio svoju povredu zadnje loze i to je bilo prilicno nezgodno. U nastavku smo samo krunisali dobru igri sa jos nekoliko golova, a moglo je da bude i vise. Beowlov gol... :lol: Sem samog beowla i Filipa koji je do tog saznanja dosao pod tusem, svi ostali su videli stativu (sem lebrona koji nije video nista :) ). Ipak, cuveni engleski fer plej, pomesan sa italijanskom cascu, doveli su do ovolikog kukanja sa Filipove strane :PNe treba zaboraviti ni to da su se grobari nakon prvog poraza (ok, nula bas boli) umalo medjusobno potukli. Pale su teske reci, a izgleda da je Rodja najvise pratio uputstva dr. Protica :) Kako god bilo, krompir na njihovoj strani semafora je bio najbolji nacin da se prekine serija bez pobede i zapocne jedna nova pobednicka koja ce da potraje. Inace na velikom terenu smo igrali na FIlipov predlog, a sada se vidi koliko smo mi kao bolji tim hendikepirani sto moramo da igramo na onom skracenom terencetu sa malim golovima koje vecina grobara pokrije samim svojim prisustvom na njima :lol:Filipe, sazovi cas kod dr. Protica... vreme je.

Edited by adasevic
Link to comment

bojler u kupatilu ce biti sredjen, ali bojler iz stomaka ostaje tu gde je.i samo da ispravim ili dopunim: nije samo filipenko bio za to da se predje na veliki teren i ja sam bio za to jer je tamo lepse igrati i iskljucuje se pomoc martina i ele.zasluzeno smo pukli, sve cestitke protivnicima.

Link to comment
Potom je usledilo šokantno vođstvo cigana, pa nepriznat gol beowla koji je - na usporenom snimku se jasno vidi - bio više nego regularan, praćeno frustracijom što protivnik nije u stanju da džentlmenski podnese naše puštanje, nego je nasrnuo i na našeg golmana Rođu, uspešno mu nanevši lakše telesne povrede.Kompleksi su neizlečivi...
Naravno, da sam nasrnuo na Rođu... stojim sa obe noge čekam loptu koja mi je dodana, i odjednom nakon odličnog koluta unapred vašeg igrača dobijam po cevanici... stidim se...A za drugi bold... jebiga nikad nisam očekivao da to priznaš... ali mi je još neverovatnije da to učiniš nakon dva meseca našeg puštanja... mada kako smo vas tehničko taktički nadmudrili...P.S. Insajderski info, Boban Bajković bi u Zvezdu doša' još večerAs... potvrdio je da je u klubu veliko sranje, i nada se angažmanu u Francuskoj...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...