Jump to content
IGNORED

Pogodi logo


woodooinstalater

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    46

  • woodooinstalater

    40

  • le petit nicolas

    29

  • bus

    14

Da li ti je veliki krug okolo "polupun" ili "poluprazan" srednjim zutim krugom?
:lol: Al ti je hint: rekao sam da nemirno spavam, a ne da nikako ne spavam :)
Link to comment
Casa je u pitanju! Gledana odozgo. Sadrzaj ti necu otkrivati. Ako pomislis da je cedjena narandza, treba da si u krevetu odavno. :P
Em dobro izgleda, em je lukav kao pitanje :) Nije nesto antialkoholicarsko, neka reklama za gledanje u dno case? :)
Link to comment

:DA ima tih logo epic failova mali milion... Mada, meni su zanimljivije omaške kad nešto na jednom jeziku moye da zvuči kao nešto totalno pogrešno na drugom. Postoji čak i knjiga brendova koji imaju zeznute nazive za anglo-americka tržišta. Od nasih, pojavili su se Smoki i onaj hrvatski Šlag iz 80ih.Nego, evo pomoći za moje pitanje:post-965-12719576652639.jpgSorry zbog kvaliteta slike, tj. odsustva istog.

Link to comment
:DA ima tih logo epic failova mali milion... Mada, meni su zanimljivije omaške kad nešto na jednom jeziku moye da zvuči kao nešto totalno pogrešno na drugom. Postoji čak i knjiga brendova koji imaju zeznute nazive za anglo-americka tržišta. Od nasih, pojavili su se Smoki i onaj hrvatski Šlag iz 80ih.Nego, evo pomoći za moje pitanje:post-965-12719576652639.jpgSorry zbog kvaliteta slike, tj. odsustva istog.
Samo zahvaljujuci mojoj ljubavi prema plemenitom napitku i cinjenici da moram (jos) da radim, gladan i zedan...Dakle:Miller Brewing Company i Coors Brewing Company koje se sada vode kao:Idem sada da se okrepim, pa cemo da vidimo :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...