March 31, 201016 yr Author Hehe, nasao sam. :)Ali ajd posto sam guglao, sacekacu da neko ipak prepozna od fanova. :)
April 2, 201016 yr Forumski covek limmago je pokazao ovu genijalnost i ja sam se odmah setio tvog topika. Odgovor na tvoje pitanje je na 4.03.Evo i novog pitanja:
April 2, 201016 yr Author Forumski covek limmago je pokazao ovu genijalnost i ja sam se odmah setio tvog topika. Odgovor na tvoje pitanje je na 4.03.Evo i novog pitanja: Ovo kao dodatak odgovoru na mog Wanderer-a:A ovo tvoje mi je toliko poznato da mi je muka od muke sto ne mogu da se setim...Inace, jedan od meni najuspelijih...Aaaaaaaaaaaaaa....Mediteranske igre u Splitu????Svojevremeno?Prva liga, priznajem, mada nikad nisam bio dovoljno vredan da vidim ko je to uradio.
April 2, 201016 yr Ni ja nisam upamtio imena ali u pitanju su neka dva poznata hrvatska dizajnera, koji su osmislili taj logo i za tu priliku preradili i pomerili unapred identitet minhenskih Olimpijskh igara. Uz dozvolu autora minhennskog identiteta, naravno.Minhen: Nažalost, ne mogu da nađe nijedan splitski poster osim ovog:Ali vidi se toliko da je tipografija slična. Inače sportski motivi su bili isti kao na posteeima iz 72. a i piktogrami su valjda identični. Koristili su Helveticu, takođe. Skoro je bila neka prezentacija Cro dizajna ovde u Bgu pa su baš prikazivali slajdove paralelno.Ovaj logo je nakon Splita, postao zvanični logo Mediteranskih igara. Edited April 2, 201016 yr by McCabe
April 2, 201016 yr Uh! Kakvu sam savrsenu maketu Horch dzipa sa 5 SSovaca (Das Reich oznaka nazad) u kamuflaznim skafanderima imo... Tamiya 1/35...
April 2, 201016 yr Author Uh! Kakvu sam savrsenu maketu Horch dzipa sa 5 SSovaca (Das Reich oznaka nazad) u kamuflaznim skafanderima imo... Tamiya 1/35...Ne zna se kako i zasto, ali Horch je bio popularan kod SS i Gestapoa...I nemoj da vredjas Jeep :P
April 3, 201016 yr Evo i novog pitanja: uz ovo logo-pitanje ide i maskota. jedna od uspesnijih, ako je uporedimo, recimo, sa onom nakaznom vevericom, mladuncetom vuka, ili sta je vec bilo.jedan odlivak obelezio je moje zvezdarske osnovnoskolske dane jer je krasio, inace neveliko, golo i senovito, betonsko dvoriste komsije-livca/plasticara, staje vec bio.pronasla samo jubilarnu marku, ali seticete se, nadam se, elegantno uzvijene i neocekivano uravnotezene mediterranean monk saeal - adrijane poz Edited April 3, 201016 yr by le petit nicolas
April 5, 201016 yr Javno pozivam vudua da se vrati na forum. Taman sam nasao kviz u kome sam dobar i vec nemam s kim da igram...
April 5, 201016 yr jes da nisam woodoo, al ni njemu nije tema od tate ostala, ima valjda mesta i za nas:i posle tita, tito! :P
April 5, 201016 yr Auh, probao sam da se prisetim, izguglam, posmatram iz raznih uglova, vičem na monitor ali ništa!Nemam pojma. Hintovi?
April 5, 201016 yr A sad je lako. :)Nikad ne bih pogodio, nema sanse. Btw, ovo je tasmanijski tigar? :unsure:Ajde iako nisam zasluzio, ali slicna je tematika:
April 5, 201016 yr Btw, ovo je tigar? ne, djavolica :D moze pomoc: ostrva? pacifik, karibi?poz Edited April 6, 201016 yr by le petit nicolas
Create an account or sign in to comment