Jump to content
IGNORED

Pogodi logo


woodooinstalater

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    46

  • woodooinstalater

    40

  • le petit nicolas

    29

  • bus

    14

Evo, zajeb'o sam se...U pitanju je proizvod koji može da se nađe i na našim rafovima (mada je u poslednje vreme to sve teže <_<). Firma koja je vlasnik tog brenda je iz Milana, a dotičnu kompaniju otkupila je 2006. godine. Natpisi koje sam blurovao na onom gore kažu o kom se proizvodu radi (beli natpis) i odakle je (žuti).:)Evo još jednom bradonja, ovaj put izolovan:htdyjl.gif

Edited by Oxymoron
Link to comment
Evo, zajeb'o sam se...U pitanju je proizvod koji može da se nađe i na našim rafovima (mada je u poslednje vreme to sve teže <_<). Firma koja je vlasnik tog brenda je iz Milana, a dotičnu kompaniju otkupila je 2006. godine. Natpisi koje sam blurovao na onom gore kažu o kom se proizvodu radi (beli natpis) i odakle je (žuti).:)Evo još jednom bradonja, ovaj put izolovan:htdyjl.gif
Daj bre :), ovako kako si ga predstavio moze da bude sve, od caja, kafe, ruma, duvana do evropske ispostave regrutnog centra za pirate sa Kariba...Somalijski nisu, tamo je moda drugacija, a i tradicija :PHintuj dalje :(
Link to comment
Alkoholno piće. Pored Istočne Evrope, odlično se prodaje u Argentini (?!) i u USA. :)
Sumnjao sam na neki alkohol, nego mi ovaj cikica bio preozbiljan :) za tu vrstu logoisanja....Da vidimo, dakle....
Link to comment
Sumnjao sam na neki alkohol, nego mi ovaj cikica bio preozbiljan :) za tu vrstu logoisanja....Da vidimo, dakle....
...рече он и крете пут подрума, носећи у једној руци свећу, у другој одштампан лого, намерачивши да прегледа етикете свих флаша.
Link to comment
Pomagaj bre, ovaj tvoj bradonja sto reklamira alkohol k'o da se da izvines ukakio u gatje, nigde o radosti moja:
Мени овај чича никад није деловао природно... ем кез као да је нешто накисео, ем нуме дувати чашу ко човек него је држи ко фрајла каранфил.
Link to comment
Мени овај чича никад није деловао природно... ем кез као да је нешто накисео, ем нуме дувати чашу ко човек него је држи ко фрајла каранфил.
..em šumadinci ga obaljuju moustli iz ovakvijeh čaša...
Link to comment

Logo k'o logo, jedan od prvih u Srbiji, pa kakav je, takav je.Jagodina je u pitanju, tu je bio jedan Klepish (danasnji Juhor), nemacko vlasnistvo, pa nemacki uticaj i kada je pivo u pitanju. A ciji bi i bio.Nego, posto Oksimoron pokazuje nepostovanje suda :), ceka ga predaja, neka - kada naidje - javi o cemu se radi, a mi da vidimo dalje:

Link to comment
ем нуме дувати чашу ко човек него је држи ко фрајла каранфил.
covek je obuvati da mu legne u dlan.frajla savije malidomali i mali prst ^_^ i karanfil delikatno primirise. s jos delikatnije savijenim potiljkom. kicma prava!woodoo jopet s javijacijom :cry: kacu jednom nesto da pogodim, pa da stavim nesto od svasta sto imam :( pa da gosn mekkejb pogodi iz malopre :D pozps. ako ovde ima fuzbalera, da pozovu oximorona, da razjasni ovog makaroni kolonijalnog tergovca. molim i zahvaljujem. Edited by le petit nicolas
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...