Jump to content
IGNORED

Pogodi logo


woodooinstalater

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ryan Franco

    46

  • woodooinstalater

    40

  • le petit nicolas

    29

  • bus

    14

Izvinjavam se drugarima od gore. Potpuno zaboravio na ovu temu. ...La Caixa je velika katalonska banka. la%20caixa-logo.jpgA jes da liči na neki turizam. Mislim da je inspiracija, ipak, bio Joan Miró.

Edited by crveni autobus
Link to comment

Logo k'o logo:I primer cenzure i autocenzure: kada se '87. godine proslog veka u Zagrebu spremala Univerzijada, slovo U nije, iz razumljivih razloga :lol: , dolazilo u obzir. Obrni - okreni, doslo se do 'resenja':

Link to comment
Unilever
:lol::lol: Priznaj da si cekao u zasedi!!!Edit: svaka cast, brzinski rekord i tvoj red se podrazumevaju :) Edited by woodooinstalater
Link to comment

Ma izbrukah se na ovim matematikama, olimpijadama, raketnim naukama... Cim sam video poznati unilever, odma' je pao 1 hitan login za spasavanje obraza!Evo jedan savremen, postmodernisticki...post-965-12717105334058.jpg

Link to comment
Ma izbrukah se na ovim matematikama, olimpijadama, raketnim naukama... Cim sam video poznati unilever, odma' je pao 1 hitan login za spasavanje obraza!Evo jedan savremen, postmodernisticki...post-965-12717105334058.jpg
Dobar je, dobar :P city-of-melbourne-new-logo.jpg
Link to comment

Aaaaargh, vreme za pogadjanje mojih pitanja meri se sekundama...Ajde dalje, samo ne inzenjeriju, oruzje i spejssatlove... :)@alfons:meni je struka, bavim se dizajnom. a woodoo&co, rekao bih hobisticki, dakle totalni kraljevi. :ziga:

Edited by McCabe
Link to comment

Au, mislio sam da je ovo relativno lako :( Turizam kao sto rekoh, ne bas neki, ali 'ajde...Da po secanju ispricam jednu anegdotu vezanu za kraljicu Viktoriju, mozda pomogne: kada joj je vlada skretala paznju na potrebu da suveren obidje notorno nemirnu Irsku, s obzirom da to dugo nije uradio, odbijala je, pa joj je predlozeno kompromisno resenje. Da sincic, Bertie, ode u Irsku, u lov i na odmor, pa da se to proda i kao poseta Irskoj nekog clana kraljevske kuce.Slazem se, odgovorila je vec vremesna Viktorija, s tim da troskove Bertijevog putovanja i boravka u Irskoj plati vlada, a ne ja. Naime, niko normalan ne ide na odmor u Irsku.Dakle, nije Irska... :P Ali...Note: regionalna turisticka organizacija, mislim na regiju jedne zemlje

Link to comment

v. britanija?pretresla sam sve viltsire, sropsire... i portugaliju, povukle su me boje.je li ovo stilizovan kompas? (pogledala i kompanije koje rade krstarenja :D )poz

Link to comment
v. britanija?pretresla sam sve viltsire, sropsire... i portugaliju, povukle su me boje.je li ovo stilizovan kompas? (pogledala i kompanije koje rade krstarenja :D )poz
Nije kompas, nego ruza kompasa, osnovni deo sa stranama sveta i to tako da oker strelica pokazuje na region o kome je rec.I nije Velika Britanija, ali je geografska sirina tu negde. U Evropi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...