Jump to content
IGNORED

Filmski kviz


apotekarica

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ulis

    668

  • MocaVukotic

    602

  • Ajant23

    477

  • kobni zelaya

    304

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za koji film se govori da je svuda gde je prikazivan u Italiji bioskopska dvorana uvek bila puna, međutim, još pre nego što se završio i do pola publike bi napustilo salu?

Edited by Leteći Holanđanin
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Prošlo je već više od godinu dana kako se ne igra kviz, pa red je da probamo malo kako će ići.Zadatak: Koje je pravo ime Damjana Bjelobabe?

Link to comment
Prošlo je već više od godinu dana kako se ne igra kviz, pa red je da probamo malo kako će ići.Zadatak: Koje je pravo ime Damjana Bjelobabe?
D.B.Stojkovic..
Link to comment

Nije tačno, ali si blizu. Lik koji igra Bata Stojković u ista dva filma / dve serije se zaista zove Damjan. Ovde je međutim reč o drugom liku koji je za sebe izmislio to ime, a zove se drugačije. Valjda sam pomogao, a ne zakomplikovao. :)

Link to comment

Izgleda da sam džabe krečio.Pomoć: Damjan zna da obavlja paorske poslove. U jednom trenutku pokaže ruke i kaže: "Pogledajte ruke, paorske su"

Link to comment
Izgleda da sam džabe krečio.Pomoć: Damjan zna da obavlja paorske poslove. U jednom trenutku pokaže ruke i kaže: "Pogledajte ruke, paorske su"
heh, sad je jasno :) milan maljevic :) aka slavko stimac .. Edited by Takanohana
Link to comment

u kom filmu zijah sokolovic u nocnom klubu trazi sljivovicu, kelner mu odgovara da ne drze sljivu zato sto smrdi, a zijah onako zabezeknuto ''tjuj sljiva smrdi''?

Link to comment
  • 4 weeks later...

ne znam....evo sledeceg pitanjaobojica su igrala Isusa u prethodnim filmovima.u ovom, stariji ispituje mladjeg. ovom mladjem prezime u filmu je takvo da kada izbacis slovo E, dobijas naslov filma njegovih sledecih projekata. kako se zove film i glumci u kome zajedno igraju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...