Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

:D dada, bas na to sam mislila.a jednom sam, davnijeh dana, imala i mini-val (ovo je pravilno ovako, s crticom?)e onda je bilo bukvalno isto.u jbte, sta sam ja sve prosla u zivotu -_-
+1. isto je bilo uzbudljivo :lolol:najludje je bilo namalati onu tursku kanu na mini val (ali kompletno pakovanje, chaj, kafa, shecer, majonez, mulje :s_w:) na celu noc. uvek sam strepela da ce ujutro da otpadne cela frizura :lolol:a jesi uvijala kosu na olovke/krpice? makar u gimnaziji? sad da mi neko kaze da moram svako veche da se nakovrcham na krpice/bilo shta, tachno bih se ustrijelila :cry: Edited by thermal bug
Link to comment
:D dada, bas na to sam mislila.a jednom sam, davnijeh dana, imala i mini-val (ovo je pravilno ovako, s crticom?)e onda je bilo bukvalno isto.
e to bi volela da imam. moja mama je furala minival osamdesetih, kad smo brat i ja bili deca. to je bio cirkus. stalno smo je molili da se raščešlja, i onda kad izađe iz kupatila, valjanje po podu od smeha. kao neki pola lav pola žena :lol:inače, što se mene smatra, frizura bila kakva je teška robija. najzadovoljnija sam bila sa kad sam imala dredove, mada je i to s vremena na vreme bilo mučno, al zimi recimo, nisam prala kosu skoro uopšte. mislim da se uglavnom niko nije navikao na to, pošto su me i poznati i nepoznati stlano preslišavali kad i kako se perem, ali najvažnije da smo se baba i ja navikle. ona se tolko isfrustrirala što sam se ja u srednjoj školi par puta ošišala do glave, da mi je za dredove govorila, ako lepo ti je, nemoj da se šišaš :D
Link to comment
a jesi uvijala kosu na olovke/krpice? makar u gimnaziji? sad da mi neko kaze da moram svako veche da se nakovrcham na krpice/bilo shta, tachno bih se ustrijelila :cry:
ih, nego sta sam. mislim da je kosa i izmisljenja da bi devojcice u pubertetu imale na sta da potrose 18 sati u danu.srecom, prodje.
inače, što se mene smatra, frizura bila kakva je teška robija. najzadovoljnija sam bila sa kad sam imala dredove, mada je i to s vremena na vreme bilo mučno, al zimi recimo, nisam prala kosu skoro uopšte. mislim da se uglavnom niko nije navikao na to, pošto su me i poznati i nepoznati stlano preslišavali kad i kako se perem, ali najvažnije da smo se baba i ja navikle. ona se tolko isfrustrirala što sam se ja u srednjoj školi par puta ošišala do glave, da mi je za dredove govorila, ako lepo ti je, nemoj da se šišaš :D
:De, uvek sam htela da pitam, kako to sa dredovima, jel znas kad se upustis da je jedini zilaz kad resis da menjas skroz sisanje, ili ima jos neka varijanta da se to mozda rasplete?
Link to comment
e, uvek sam htela da pitam, kako to sa dredovima, jel znas kad se upustis da je jedini zilaz kad resis da menjas skroz sisanje, ili ima jos neka varijanta da se to mozda rasplete?
može da se rasplete, al je potrebno mnogo truda i vremena. ja sam prvo htela da raspletem na neku dužinu za paž i tako... trebalo mi je oko sat vremena da raspletem dvadesetak santima jednog dreda, pa pošto mi je ostalo još pedeset, shvatila sam da nemam tolko vremena za lepotu :D
Link to comment
svaka cast na hrabrosti, valk - ali se isplatilo, super izgleda.inace, tek vidim ovu gore raspravu o frizerima i pranju kose - nema sanse da ja perem sama kuci kosu na svaka dva dana. kao i kod nere, tu ima toliko kose da, ako je samo operem i osusim fenom, bez oblikovanja, izgleda kao da sam stavila jos jednu kosu preko kose :( (prilazem dokaz, i to u jednoj od blazih verzija). ako krenem da je susim i feniram to traje satima, a rezultat nikad ne bude bas dobar.

picture023.jpg

aleksis, jesi li probala ti nekad neko drastično skraćivanje? naziru se lepe, pravilne crte lica, sigurna sam da bi ti dobro stajalo.nije da te nagovaram, ja volim i velike kose i kratke frizure, ne biram, nego ako poželiš nekad malo da se odmoriš od kose. :)
Link to comment
prava lavica.ladno mozes da udomis gomilu sitnih zivuljki i svi srecni i zadovoljni.a mozes da zaradis pare na forumu na pelceru.
istine radi, jednom sam imala sitne zivuljke u kosi, al sam tad bila mala i to nije bilo narocito prestizno :Dal evo ti jedno :heart:, ti si jedan od onih forumasa koji umeju da prime emotikon kao musko.
aleksis, jesi li probala ti nekad neko drastično skraćivanje? naziru se lepe, pravilne crte lica, sigurna sam da bi ti dobro stajalo.nije da te nagovaram, ja volim i velike kose i kratke frizure, ne biram, nego ako poželiš nekad malo da se odmoriš od kose. :)
ma da, razmatrala sam, al mi neka srednja duzina ocajno stoji, a za bas kratku treba imati petlju. imala sam je kad sam imala dvadesetak godina, al onda je jbga lako isticati lice. razmisljam ipak intenzivno+wub za tebe, samo onako
Link to comment
  • 1 month later...
farba mi su ovu bojutinta744.jpg
Kakav ti je ten? Jel ti koža brzo tamni na suncu? Meni je ova boja divna, ali svetloputim ženama neuporedivo bolje stoji nego tamnim. Ja sam imala nešto slično (za nijansu tamnije) pre dva leta, pa sam morala da bežim od sunca :(
Link to comment
Kakav ti je ten? Jel ti koža brzo tamni na suncu? Meni je ova boja divna, ali svetloputim ženama neuporedivo bolje stoji nego tamnim. Ja sam imala nešto slično (za nijansu tamnije) pre dva leta, pa sam morala da bežim od sunca :(
ten mi je ralativno svetao i ne tamnim bas bas brzo,nije maslinast i slicno..i nesto sam pricala sa frizerom da to uradimo na jesen bas zbog sunca i vode jer bi u prelazu iz plave u to vise bila isprana i sucmurasta nego kako treba..videcemo a mozda nista ni ne uradim vec mi je nebrojeno puta padala na pamet promena boje ali vooliim moju platinasto plavu pa to ti je :wub:morgana bravo za frizerku! :) ne pustaj je sad! Edited by ivy
Link to comment
  • 1 month later...

kako se na engleskom zove ona frizura kada je pozadi sto krace a napred sto duze? mi smo to zvali paz, ali internet mi kaze da je paz nesto drugo a da je ovo sto ja hocu bob, ali onda ista se negde zove i inverted bob, pa mi nista nije jasno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...