Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

Bili su na različitim mestima na službi.
pancev je bio u nisu, bar jedno vreme. a postojala je tada i tzv. sportska jedinica i bila je u beogradu, tako da je moguce da su jedno vreme svi bili zajedno.
Link to comment
dejo i mislim vokri su izlazili da igraju utakmice u evro kupovima i za reprezentaciju (dejo)
Dejo igrao i protiv Dandalka, valjda. Što li nisu povukli i Pančeva za Milan? Pogotovu što Bursać nije bio u nekoj formi te sezone.
Link to comment

Uh ta vremena su obilovala takvim pricama. Obecavanje, kidnapovanje igraca...Secam se da je bila prica da je Mijat molio Dzaju da ga kupi, a Dzaja mu rekao da nema mesta u barijevskoj generaciji, da ce sedeti na klupi i da mu je bolje da ode u Partizan. Mislim da je bila prica i za Panceva i Hajduk.

Link to comment
Uh ta vremena su obilovala takvim pricama. Obecavanje, kidnapovanje igraca...Secam se da je bila prica da je Mijat molio Dzaju da ga kupi, a Dzaja mu rekao da nema mesta u barijevskoj generaciji, da ce sedeti na klupi i da mu je bolje da ode u Partizan. Mislim da je bila prica i za Panceva i Hajduk.
Jedna od takvih je da je Drazen doveden u Bg da sluzi vojsku, da bi ga Partizan kupio. Da smo ga tada kupili, istorija bi bila drugacija...Druga je prica Miska Popovica o transferu Pedje Mijatovica. Misko je tad valjda drzao Lagunu, preko puta Narodne biblioteke, malo pokazao Beograd podgorickom seljacicu i upoznao ga sa Elenom Rakocevic: 'Ja sam mislio da on malo kreše, da se zeza, a on se, budala ozenio...'
Link to comment
Mogao bi biti. Btw jel ovo internat vojne gimnazije u Humskoj?
Jeste internat Vojne gimnazije, desno od ulaza. Verovatno su dobili slobodno da gledaju reprezentaciju kada je igrala protiv nekoga, pa su ih okupili za slikanje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...